تلگرام آرایشی بهداشتی تبلیغ کتاب شوینده ها

آن دسته از روغن های گیاهی که غنی از اسیدهای چرب ضروری و مواد صابونی نشدنی هستند «مواد موثره» واقعی برای صنایع آرایشی محسوب می گردند. روغن کنجد و روغن گیاهک گندم دو روغن گیاهی، سرشار از اسیدهای چرب ضروری (اسیدهای لینولئیک و لینولنیک ) و همچنین مواد صابونی نشدنی (مانند ویتامینE) هستند.
اسیدهای چرب ضروری
بنابراین می توانند به عنوان مواد موثره در فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده شوند. هرچند که پوست به طور ذاتی تا حدی توانایی تنظیم شدت آبرسانی به خودش را دارد و می تواند تمامیت سلولی اش را حفظ نماید، اما به علت اینکه پوست انسان، روزانه در معرض حمله عوامل مهاجم متعدد محیطی قرار می گیرد اغلب لازم می شود که اسیدهای چرب و ویتامین ها از طریق منابع خارجی برای پوست تامین شوند. زیرا این عوامل مهاجم موجب ایجاد اختلال در پوست و نتیجتاً پیری زودرس آن می شوند.
skin aggressions
از آنجا که پوست دائماً در معرض حمله عوامل متهاجم است، مکانیسم های تنظیمی و محافظتی پوست ممکن است لتوانند از پس آنها بر آمده و شکست بخورند. LNST98 دارای ترکیبات موازنه شده ای است که به پوست کمک می کند تا کمبود لیپیدهای ضروری خود را جبران کند و عملکرد هماهنگ سلول های پوست را به حالت اول برگرداند.
LNST applications


مطلب قبلی:

مطلب بعدی: مقالات آرایشی بهداشتی

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریداگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، روی دکمه زیر کلیک کنید !