گزارش از شرکت عطرآگین 

گزارش از شرکت عطرآگین

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانیعطرآگین
 شرکت عطرآگین تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای موبان می باشد. در کارخانه «عطرآگین » انواع محصولات بهداشتی شامل کرم مرطوب کننده، عطر، مام ضد عرق، ادو پرفیوم، ژل بهداشتی تولید می شود. نام قدیم لابراتوارهای عطرآگین، شرکت مدیکال کلر بوده که در سال 1326 در خیابان ناصرخسروی تهران (ناصریه نقدیم) واقع بود. مدیکال کلر پس از آن در دهۀ 50 به خیابان ونک منتقل شد. واحد تولیدی مدیکال کلر در گرمدرۀ جادۀ کرج بنا شد. پایه گذار مجموعۀ عطرآگین مرحوم دکتر جلال بدخشان از فارغ التحصیلان اولین دوره های دانشکدۀ داروسازی دانشگاه تهران بود. شامپوهای تخصصی موبان و محصولاتی نظیر انواع کرم ها، ژل مو و عطرهای عطرآگین را امروز بسیاری از افراد می شناسند. رئیس هیئت مدیرۀ این شرکت، آقای دکتر کامکار است و لابراتوارهای عطرآگین و دکتر کامکار، همکار هستند. علاوه بر برند موبان، برندهای تیلا، رنه، ویشکا و لافارر متعلق به شرکت آرایشی بهداشتی عطرآگین می باشند.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت عطرآگین نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


تبلیغ ضدعرق عطرآگین
عکس: تبلیغ ضدعرق عطرآگین
شرکت عطرآگین با مدیریت آقاي ناصر امین نعیمی عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران - ميرداماد - بين آفريقا و مدرس - پلاک 291ساختمان عطرآگين - طبقه همکف تلفن: 84326 • • 88791797

آدرس اینترنتی سایت شرکت عطرآگین atragincosmetics.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، چند خط مقاله در مورد خواص خیار و بادام و آلوئه ورا اشاره نمود.


• عطرآگین

مطلب قبلی: سبز گلسار

مطلب بعدی: باریج اسانس

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید