خدمات بروشور محصولات آرایشی بهداشتی 

خدمات بروشور محصولات آرایشی بهداشتی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: ترجمه بروشورهای چاپ شده، خلاصه برداری، جمع آوری نکات کاربردی و با ارزش برای بروشور شما
ترجمه بروشور
ترجمه بروشور
شرکت های تولید کننده و وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی برای سفارش کاتالوگ محصولات زمان نسبتاً زیادی را صرف پیدا کردن شخصی برای تهیه مطالب می نمایند. این مطالب باید چندین بار بازنگری شده و به طراح ارسال گردد. طراحان بروشور که معمولاً از مطالب نوشته شده بی اطلاع هستند، در درج مطالب دچار اشتباه می شوند و چیدمان درستی به مطالب بروشور نمی دهند. به همین علت خروجی کار معمولاً دارای اشتباه بوده و هر بار فایل آن برای اصلاح باز می شود، یک مورد اصلاح شده و چند مورد جابجا شده و دچار اشکال می شود.
اگر تمایل دارید برای محصولات شرکت تان یک کاتالوگ تمام حرفه ای با عکس های اورجینال و محتوای عالی تهیه کنید، تمام مراحل، از تهیه عکس محصولات گرفته تا جمع آوری مطالب، تدوین و چاپ توسط تیم احسان حسنانی قابل انجام است. مطالب کاتالوگ با استفاده از نوشته های درج شده روی محصولات شما و همچنین مطالب درج در سایت اصلی توسط شخص احسان حسنانی جمع آوری، تدوین و ترجمه می شود.
طراحی و چاپ بروشورهای آرایشی بهداشتی از طریق ما این مزیت را دارد که خیال شما را از بابت صحیح بودن اطلاعات راحت می کند. عکسبرداری از محصولات به صورت کاملاً حرفه ای در آتلیه تحت مدیریت احسان حسنانی انجام شده و طراحی صفحات توسط گرافیست های با تجربه ما انجام می شود. برای سفارش ترجمه و چاپ کاتالوگ کافیست نمونه محصولات خود را بفرستید و در زمان اعلام شده کارتان را تحویل بگیرید. بدیهیست در صورت نیاز به تبادل اطلاعات، این کار هم از طریق آنلاین و هم به صورت ملاقات حضوری قابل انجام است.

ترجمه کاتالوگ محصولات آرایشی بهداشتی

متقاضیان، با صرف هزینه منطقی و به صورت آنلاین می توانند سفارش ترجمه خود را از طریق ایمیل ثبت نمایند. تمامی مراحل ثبت سفارش، قیمت گرفتن، تحویل ترجمه و واریز وجه به صورت آنلاین توسط ایمیل یا ابزارهای موبایل مثل تلگرام و واتساپ انجام شود. اگرچه امکان برگزاری جلسه حضوری نیز فراهم است تا توضیحات و نکات خود را به صورت رو در رو مطرح نمائید. سفارش ترجمه تخصصی متون آرایشی بهداشتی برای تولید بروشور و کاتالوگ توسط احسان حسنانی پذیرفته می شود. کلیه متون ترجمه به صورت تایپ شده تحویل می گردد و نیازی به مراجعه حضوری نیست. سرعت و کیفیت خدمات ترجمه تضمین می گردد.


مطلب قبلی: متن های تخصصی

مطلب بعدی: ترجمه حضوری

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- ثبت سفارش = Order Registration
2- تحویل = Delivery

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید