خدمات بروشور محصولات آرایشی بهداشتی 

تلگرام آرایشی بهداشتی تبلیغ کتاب شوینده ها

خدمات بروشور محصولات آرایشی بهداشتی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: طراحی و چاپ بروشورهای آرایشی بهداشتی از طریق ما این مزیت را دارد که خیال شما را از بابت صحیح بودن اطلاعات راحت می کند.
شرکت های تولید کننده و وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی برای سفارش کاتالوگ محصولات زمان نسبتاً زیادی را صرف پیدا کردن شخصی برای تهیه مطالب می نمایند. این مطالب باید چندین بار بازنگری شده و به طراح ارسال گردد. طراحان بروشور که معمولاً از مطالب نوشته شده بی اطلاع هستند، در درج مطالب دچار اشتباه می شوند و چیدمان درستی به مطالب بروشور نمی دهند. به همین علت خروجی کار معمولاً دارای اشتباه بوده و هر بار فایل آن برای اصلاح باز می شود، یک مورد اصلاح شده و چند مورد جابجا شده و دچار اشکال می شود.
اگر تمایل دارید برای محصولات شرکت تان یک کاتالوگ تمام حرفه ای با عکس های اورجینال و محتوای عالی تهیه کنید، تمام مراحل، از تهیه عکس محصولات گرفته تا جمع آوری مطالب، تدوین و چاپ توسط تیم احسان حسنانی قابل انجام است. مطالب کاتالوگ با استفاده از نوشته های درج شده روی محصولات شما و همچنین مطالب درج در سایت اصلی توسط شخص احسان حسنانی جمع آوری، تدوین و ترجمه می شود.
طراحی و چاپ بروشورهای آرایشی بهداشتی از طریق ما این مزیت را دارد که خیال شما را از بابت صحیح بودن اطلاعات راحت می کند. عکسبرداری از محصولات به صورت کاملاً حرفه ای در آتلیه تحت مدیریت احسان حسنانی انجام شده و طراحی صفحات توسط گرافیست های با تجربه ما انجام می شود. برای سفارش ترجمه و چاپ کاتالوگ کافیست نمونه محصولات خود را بفرستید و در زمان اعلام شده کارتان را تحویل بگیرید. بدیهیست در صورت نیاز به تبادل اطلاعات، این کار هم از طریق آنلاین و هم به صورت ملاقات حضوری قابل انجام است.

ترجمه کاتالوگ محصولات آرایشی بهداشتی

متقاضیان، با صرف هزینه منطقی و به صورت آنلاین می توانند سفارش ترجمه خود را از طریق ایمیل ثبت نمایند. تمامی مراحل ثبت سفارش، قیمت گرفتن، تحویل ترجمه و واریز وجه به صورت آنلاین توسط ایمیل یا ابزارهای موبایل مثل تلگرام و واتساپ انجام شود. اگرچه امکان برگزاری جلسه حضوری نیز فراهم است تا توضیحات و نکات خود را به صورت رو در رو مطرح نمائید. سفارش ترجمه تخصصی متون آرایشی بهداشتی برای تولید بروشور و کاتالوگ توسط احسان حسنانی پذیرفته می شود. کلیه متون ترجمه به صورت تایپ شده تحویل می گردد و نیازی به مراجعه حضوری نیست. سرعت و کیفیت خدمات ترجمه تضمین می گردد.


مطلب قبلی: میکروبیولوژی آرایشی بهداشتی

مطلب بعدی: ترجمه انگلیسی به فارسی

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- ثبت سفارش = Order Registration
2- تحویل = Delivery

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریداگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، روی دکمه زیر کلیک کنید !