شرکت آرایشی بهداشتی کاسپین کاپریس 

شرکت آرایشی بهداشتی کاسپین کاپریس

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


شرکت کاسپین کاپریس نماینده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای کاپریس می باشد. شرکت «کاسپین کاپریس» انواع محصولات آرایش صورت شامل را وارد کشور می کند. شرکت کاسپین پخش کنندۀ محصولات کاپریس در کیلومتر 5 جادۀ قدیم کرج واقع است. شرکت کاسپین با مدیریت خانم ویستا باور حدود 65 نفر پرسنل دارند که تقریبا همگی آن ها، به جز دو نفر، خانم هستند و 40 نفر آن ها مشاورانی هستند که در فروشگاه های مختلف اقدام به فروش محصولات این شرکت می کنند. خانم ویستا باور بعد از 21 سال زندگی در خارج کشور به ایران بازگشت و شرکت آرایشی کاپریس را تأسیس نمود.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت کاسپین کاپریس نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


خانم ویستا باور و تیمش
عکس: خانم ویستا باور و تیمش
آدرس اینترنتی سایت شرکت کاسپین کاپریس capricecosmetics.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، فروش اینترنتی، نماد اعتماد الکترونیکی اشاره نمود. 
مطلب قبلی: تهران بوران

مطلب بعدی: چهره نگار کیش

1474

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید