شرکت آرایشی بهداشتی عمادآرا 

شرکت آرایشی بهداشتی عمادآرا

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


عمادآرا
عمادآرا
شرکت عماد آرا کیش تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای آنیکا، میدیا، پرستیژ می باشد. در کارخانه «عماد آرا کیش » انواع محصولات رنگ مو شامل تولید می شود. شرکت عماد آرا با هدف تولید با بهترین کیفیت و تلاش جهت وفادارسازی مشتریان اقدام به تولید محصولات آرایشی بهداشتی می نماید. سایت شرکت عمادآرا در حال بروزرسانی است و شمارش معکوس آن تنظیم شده است.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت عماد آرا کیش نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


نمایی از سایت عماد آرا
عکس: نمایی از سایت عماد آرا
شرکت عماد آرا کیش با مدیریت خانم سيمين كياني هرچگاني عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: اشتهارد حافظ غربي شماره 298 تلفن: 66787087 02637775173-5

آدرس اینترنتی سایت شرکت عماد آرا کیش emadara.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به دانلود پوسترها، دانلود کاتالوگ ها، گالری عکس و فیلم، تعدادی کلیپ تبلیغاتی در گالری فیلم اشاره نمود.


مطلب قبلی: اژه فام

مطلب بعدی: فیروز

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید در سایت درج خواهد شد.درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عددی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید