برند عطریات فندی 

برند عطریات فندی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: برند فرانسوی عطریات و مد و زینتی
لوگوی fendi

تاریخچه

فندی داستان یک فروشگاه کوچک چرم فروشی در رم ایتالیا است که امروزه به یکی از بزرگترین خانه های مد دنیا تبدیل شده است. در سال 1918 خانمی به نام Adeles به همراه پنج دخترش این فروشگاه را اداره می کردند. در سال 1925 خانم Adeles با آقای Edoardo Fendi ازدواج کرد و شرکت Fendi تاسیس شد.
دخترهای خانم Adeles نقش بسیار پر رنگ و پر اهمیتی در توسعه فندی داشتند و همگی از نوجوانی تمام انرژی خود را روی توسعه کسب و کار خانوادگی شان گذاشتند. در سال 1965 یک طراح جوان و اهل پاریس به نام karl Lagerfeld همکاری اش را با فندی آغاز کرد. در این دوره بود که لوگوی Double F خلق شد و ایده طراحی مد با استفاده از چرم عملی شد.
از سال 1984 دامنه محصولات فندی به کراوات، عینک، دستکش، شلوار جین و غیره توسعه پیدا کرد. اولین عطر فندی در سال 1989 معرفی شد و به همراه سری کامل محصولات پوشاک آقایان در سال 1990 روانه بازار شد.

عطریات فَندی فِندی

1- Fand di Fendi Eau de Parfum با F های زرد رنگ روی شیشه عطر
2- Fand di Fendi Eau de Toilet با F های نقره ای رنگ روی شیشه عطر
3- Fand di Fendi Eau de Parfum Extreme با F های مشکی رنگ روی شیشه عطر

Fan di Fendi EDP

«فَندی فِندی» تجسمی ناب از لذت است. قطعه ای با شکوه از احساسات طلایی که تمایل به مصرف دوباره را در بانوی خود زنده نگه می دارد. ادوپرفیوم «فَندی فِندی»، انتخابی بسیار مناسب است برای شروع یک روز جدید با رایحه دل انگیز میوه های باغ های آفتابی ایتالیا. نیمه های روز، فاز میانی رایحه این عطر که آمیزه ای است از گلهای یاس و رز خودش را نشان می دهد. حوالی عصر، پوست برای انعکاس روایح چرم و پاچولی که پایه این عطر را تشکیل می دهد در بهترین وضعیت قرار دارد. پایه این عطر، رایحه ای است احساس برانگیز که تمایل شما را برای شروع یک روز دیگر و یک بار دیگر تجربه کردن «فَندی فِندی» فرا می خواند.
fendi EDP

Fan di Fendi EDT

ادوتوالت «فَندی فِندی» دارای رایحه ی است شاد، تازه و با طراوت که تائیری سمبلیک، جاودانه و با شکوه دارد. ادوتوالت «فَندی فِندی» برای ستایش از تمثیلی ترین کدهای فندی طراحی شده است. تاج نقره ای، گوشه های تیز و مستطیلی، بطری شیشه ای و حروف جادویی نقش بسته بر روی آن، تجلی گر خلاقیت و شکوه این عطر می باشند. میان رایحه این عطر آمیزه ای است از یاس زرد و گل بروم، با پیش رایحه ای از نارنگی، چای سیاه و دانه لیمو که روی پایه ای از چرم و پاچولی هنرنمایی می کنند. این ویژگی ها از ادوتوالت «فَندی فِندی»، عطری ناب و مدرن ساخته که مقاومت را در برابرش غیر ممکن می سازد.
fendi EDT


مطلب قبلی: کارن

مطلب بعدی: ژیوانشی

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- سمی = Toxic
acute oral toxicity = مسمومیت دهانی حاد 

aquatic toxicity = سمیت آبی 

cytotoxicity = سمیت سلولی 

ecotoxicity = سمیت محیطی 

non toxic = غیر سمی

phototoxicity = سمیت نوری 


تلفظ exposure to toxic chemicals ↓


تلفظ non toxic ↓


تلفظ toxicity ↓
2- پاچولی = Patchouli
3- آمیزه = Mixture
4- ادوتوالت = Eau De Toillette
5- ادوپرفیوم = Eau De Perfume
6- میان رایحه = Middle Note
7- پیش رایحه = Top Note

تلفظ top notes, middle noses and base notes ↓

3531

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید