متقاضیان استخدام در شرکت های آرایشی بهداشتی 

متقاضیان استخدام در شرکت های آرایشی بهداشتی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


چکیده: در صورتی که تمایل دارید در شرکت های آرایشی بهداشتی استخدام شوید، مشخصات خود را بفرستید تا خلاصه ای از آن اینجا درج شود.
متقاضیان استخدام
در صورتیکه تمایل دارید در شرکت های آرایشی بهداشتی مشغول به کار شوید مشخصات خود را به ایمیل hosnani@gmail.com ارسال نمایید. خلاصه ای از قابلیت های شما به همراه شماره تماستان (در صورت تمایل) در این صفحه درج می شود تا شرکت ها با شما تماس بگیرند. این سرویس در حال حاضر رایگان است! 

خانم مژگان شریفی(کارشناس آزمایشگاه)

مژگان شریفی
خانم مژگان شریفی، لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه آزاد اسلامی کرج دارند. از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت در آزمایشگاه تحقیق و توسعۀ شرکت پاکسان، آزمایشگاه شیمی شرکت کیان آرا زاگرس، مجتمع آزمایشگاهی بهشت آئین، شرکت سریتا، مرکز تحقیقاتی رازی و شرکت گلشو اشاره نمود. خانم شریفی در شرکت پاکسان در کارگاه آموزشی کنترل کیفی و کالیبراسیون و همچنین دورۀ آشنایی با ایمنی در محیط آزمایشگاه را گذرانده اند. آشنایی با سیستم مدیریت یکپارچه، ارزیابی آزمایشگاه بر اساس استانداردهای ایزو، محاسبات آنالیز آماری از دیگر دوره های آموزشی گذرانده شده توسط ایشان می باشد. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم مژگان شریفی کارشناس آزمایشگاه بیشتر آشنا شوید.

خانم صوفیه توکلی(کارشناس مارکتینگ)

صوفیه توکلی
آنالیزور و کارشناس مارکتینگ گروه شرکت های پوراطب، بوته سبز مهرآئین، سابقه سرپرست ویزیت علمی در گروه شرکت های پوراطب، کارشناس داده کاوی، مسلط به زبان انگلیسی، سابقه تحصیلی کارشناسی کامپیوتر، مجرد متولد سال 1362 شماره موبایل 09125488582

خانم کیانا فصیح (کارشناس شیمی )

کیانا فصیح
خانم فصیح متولد سال 1368 فارغ التحصیل شیمی در مقطع کارشناسی سال 90 و در حال اتمام مقطع کارشناسی ارشد در رشته شیمی معدنی می باشد. ایشان در آزمایشگاه در زمینه تهیه نانوکامپوزیت امولسیونی، سنتز نانوذرات فلزی با استفاده از سورفکتانت ها کار کرده اند و با روش های مختلف عصاره گیری، آبی و الکلی آشنایی دارند. ایشان همچنین در لابراتوار ساخت داروهای ترکیبی یک داروخانه 240 ساعت کارآموز بوده اند. مهارت زبان انگلیسی متوسط و علاقه مند به کارهای پژوهشی

خانم مهرناز السادات میرباقری(کارشناس ارشد شیمی تجزیه)

مهرناز السادات میرباقری
خانم میرباقری مدرک کارشناسی خود را در رشته شیمی کاربردی و کارشناسی ارشد خود را در رشته شیمی تجزیه با معدل بسیار بالا کسب نموده است. ایشان سابقه همکاری به عنوان مسئول فنی در شرکت پاک سرکان و مدیر آزمایشگاه تحقیق و توسعه در شرکت های کیان آرا زاگرس و پاکسازان امروز دارند. ارائه مشاوره در زمینه تأسیس کارخانه و واحدهای صنعتی آرایشی بهداشتی، مشاوره و راه اندازی خط تولید، مشاوره و ارائه فرمولاسیون از جمله فعالیت های ایشان می باشد. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم مهرناز السادات میرباقری کارشناس ارشد شیمی تجزیه بیشتر آشنا شوید.

آقای تورج جمشیدی(کارشناس ارشد شیمی تجزیه)

تورج جمشیدی
آقای تورج جمشیدی برای پایان نامه اندازه گیری عناصر سنگین و سمی در نمونه های آب و آلیاژ را انتخاب نموده اند. ایشان آشنایی و تجربه لازم در زمینه فرآیند، تولید، آزمایشگاه، مواد اولیه و غیره را دارند. دارای مدارک آموزشی مختلف در زمینه مدیریت کیفیت آزمایشگاه، نظام آراستگی و غیره می باشند. ایشان همچنین در شرکت شوپاک و پاکسازان به عنوان کارشناس کنترل کیفیت سابقه فعالیت دارد. با سوابق شغلی و تحصیلی آقای تورج جمشیدی کارشناس ارشد شیمی تجزیه بیشتر آشنا شوید.

خانم آرزو طبیب(کارشناس تحقیقات بازار)

آرزو طبیب
خانم طبیب در حال حاضر در شرکت پوراطب با سمت کارشناس تحقیقات بازار و برنامه ریزی های استراتژیک مشغول به فعالیت بوده و در شرکت های پاکشو و سپیدکو نیز سابقه فعالیت دارد. مدرک تحصیلی خانم طبیب کارشناسی مهندسی صنایع، کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و دانشجوی دکترای مدیریت کارآفرینی می باشد. خانم طبیب به زبان انگلیسی مسلط هستند.

آقای هادی محمدی(پژوهشگر)

هادی محمدی
آقای هادی محمدی در دانشگاه پیام نور رشتۀ شیمی کاربردی و در دانشگاه آزاد شمال تهران کارشناسی ارشد شیمی معدنی خوانده اند. از فعالیت های علمی ایشان می توان به مقاله نانوکاتالیست های بازیافت کننده اشاره نمود. از تجربیات کاری ایشان می توان به فعالیت در انستیتوی بیوتکنولوژی پاستور و آزمایشگاه داروخانۀ تیبا دارو اشاره نمود. با سوابق شغلی و تحصیلی آقای هادی محمدی پژوهشگر بیشتر آشنا شوید.

آقای اکبر میرزاپور(کارشناس در زمینه کنترل کیفیت، خرید و بازرگانی )

اکبر میرزاپور
آقای اکبر میرزاپور دارای مدرک فوق لیسانس بوده و در سوابق کاری خود 5 سال سابقه کار در بخش کنترل کیفیت و 18 سال به عنوان رئیس خریدهای خارجی در شرکت های پاکسان، گلتاش و ساینا را داشته اند. آقای میرزاپور دوره های آموزشی در زمینه خریدهای خارجی و داخلی، قوانین inco terms عقد قراردادهای داخلی و غیره را گذرانده اند. با سوابق شغلی و تحصیلی آقای اکبر میرزاپور کارشناس در زمینه کنترل کیفیت، خرید و بازرگانی بیشتر آشنا شوید.

خانم فاطمه عسکریان(کارشناس شیمی)

فاطمه عسکریان
خانم فاطمه عسکریان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته شیمی تجزیه بوده و برای پروژه کارشناسی ارشد مطالعه روند شکل گیری نانوساختارهای مختلف اکسید تیتانیوم را انتخاب کرده اند. ارائه پوستر در سمینار شیمی تجزیه ایران و ارائه سخنرانی در کنفرانس شیمی و تدریس خصوصی درس شیمی از سوابق فعالیت ایشان می باشد. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم فاطمه عسکریان کارشناس شیمی بیشتر آشنا شوید.

آقای سعید گلستانه(مهندس صنایع مدیر کارخانه)

سعید گلستانه
تخصص جناب آقای گلستانه برنامه ریزی، کنترل، هماهنگی و سازماندهی است. آخرین سمت ایشان مدیریت کارخانه می باشد. آقای مهندس گلستانه دارای بیش از 20 سال سابقه کار و تجربه در صنایع مختلف از جمله صنایع آرایشی و بهداشتی در زمینه مدیربرنامه ریزی و انبارها و تولید و کارخانه بوده و دارای رضایت نامه هستند. با سوابق شغلی و تحصیلی آقای سعید گلستانه مهندس صنایع مدیر کارخانه بیشتر آشنا شوید.

خانم راضیه منصوری(کارشناس شیمی )

راضیه منصوری
متولد سال 1362، سطح زبان انگلیسی متوسط دارای مقاله چاپ شده در نشریات مثل فصل نامه پژوهشی ندای محیا و ماهنامه فناوری نانو دارای گواهی آموزشی شرکت در کارگاه های فناوری نانو در صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی. همچنین سابقه کار در اندیشگاه فناوری نانو وزارت بهداشت. خانم منصوری ساکن کرج می باشند.

خانم فهیمه زمانی(کارشناس در زمینه شیمی)

فهیمه زمانی
خانم فهیمه زمانی دارای مدرک دکتری شیمی معدنی از دانشگاه اراک با معدل تئوری 19.4 بوده و سابقه تحصیل کوتاه مدت در دانشگاه مونترال کانادا را نیز دارد. از سوابق حرفه ای ایشان می توان به کار در آزمایشگاه اشاره نمود. با دستگاه های پروماتوگرافی گازی و جرمی، کالفیشر و HPLC آشنایی دارند. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم فهیمه زمانی کارشناس در زمینه شیمی بیشتر آشنا شوید.

خانم سهیلا میرشجاعی(کارشناس شیمی)

سهیلا میرشجاعی
متولد سال 1369، آشنا به انگلیسی و تایپ ده انگشتی دارای گواهی کار با دستگاه HPLC و GC از جهاد دانشگاه شریف. مسلط به روش های اسانس گیری عمومی با روش کلونجر و مدرن با روش میکرو ویو و عصاره گیری از گیاهان دارویی. خانم میرشجاعی ساکن تهران، خیابان شهرآرا هستند.

خانم الهه جمشیدی(کارشناس در زمینه تبلیغات)

الهه جمشیدی
خانم الهه جمشیدی دارای مدرک کارشناسی مدیریت تبلیغات بوده و کارشناسی ارشد را در رشته علوم ارتباطات گذرانده اند. در سوابق شغلی ایشان کار در روزنامه اقتصاد به عنوان کارمند بازرگانی، نشریه دنیای کشت و صنعت به عنوان کارمند بازرگانی و روابط عمومی وجود دارد. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم الهه جمشیدی کارشناس در زمینه تبلیغات بیشتر آشنا شوید.

خانم منیر السادات نوربخش(مربی آموزشگاه آرایشی و زیبایی)

منیر السادات نوربخش
خانم نوربخش دارای مدرک مربیگری حرفه ای در زمینه مراقبت های زیبایی و کار با مواد شیمیایی می باشد. در سوابق کاری ایشان مدیریت و مربیگری آموزشگاه مراقبت های زیبایی و آرایشی وجود داشته و در طی 26 سال فعالیت آموزشی حدود 1500 هنرجو را تعلیم داده است. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم منیر السادات نوربخش مربی آموزشگاه آرایشی و زیبایی بیشتر آشنا شوید.

آقای فرزاد همراه(کارشناس در زمینه حسابداری و انبارداری)

فرزاد همراه
آقای فرزاد همراه دارای مدرک کارشناسی حسابداری بوده و با برنامه های آفیس و سیستم هلدینگ همکاران سیستم آشنا هستند. در زمینه تدارکات، کنترل موجودی، فرآیندهای ورود و خروج محصول از انبار، عملیات انبارگردانی، کنترل اموال و تضامین فعالیت داشته است. با سوابق شغلی و تحصیلی آقای فرزاد همراه کارشناس در زمینه حسابداری و انبارداری بیشتر آشنا شوید.

خانم فرشته فولادی(کارشناس مهندسی شیمی)

فرشته فولادی
خانم فرشته فولادی لیسانس بیوشیمی و فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی خوانده اند. فعالیتهای تحقیقاتی ایشان در زمینه اثرات صابونی شدن دترجنتها، آنالیز اسیدهای چرب برای تولید محصولات غذایی، آرایشی بهداشتی بوده است.با سوابق شغلی و تحصیلی خانم فرشته فولادی کارشناس مهندسی شیمی بیشتر آشنا شوید.

خانم مرضیه دویران(کارشناس زیست شناسی)

مرضیه دویران
خانم دویران فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته سیستماتیک اکولوژی گیاهی می باشد و دارای مقام سوم منطقه ای در المپیاد زیست شناسی می باشد. ایشان مسلط به زبان تخصصی بوده و سابقه فعالیت در زمینه ترجمه مقالات علمی را دارند. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم مرضیه دویران کارشناس زیست شناسی بیشتر آشنا شوید.

خانم مهسا خوش اخلاق(کارشناس حقوقی مسلط به زبان )

مهسا خوش اخلاق
خانم خوش اخلاق دارای مدرک کارشناسی حقوق و دوره زبان فرانسه را در مؤسسه قطب راوندی گذرانده اند. ایشان مسلط به زبان انگلیسی می باشند. رزومه ایشان را به زبان انگلیسی می توانید ملاحظه نمایید. با سوابق شغلی و تحصیلی خانم مهسا خوش اخلاق کارشناس حقوقی مسلط به زبان بیشتر آشنا شوید.

خانم فرزانه فاضلی پور (کارشناس و مترجم )

فرزانه فاضلی پور
ساکن غرب تهران، متولد 1361، لیسانس تغذیه، فوق لیسانس شیمی، زبان انگلیسی خوب، ددارای سابقه کار به عنوان مترجم و سردبیر در مجلات مختلف. ایشان متون تخصصی پزشکی، تغذیه را خوب ترجمه می کنند.

خانم غزاله شمیرانی(دکترای شیمی)

غزاله شمیرانی
متولد سال 1362 ساکن تهران دارای مقاله چاپ شده در ژورنال طیف سنجی جرمی، دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد تهران، معدل بالا، مهارت در روش های طیف سنجی، مسلط به زبان انگلیسی، آشنایی به زبان آلمانی

آقای علیرضا توان(مهندس کامپیوتر)

علیرضا توان
آقای علیرضا توان از استان ایلام با توجه به سابقه فعالیت 10 ساله در زمینه توزیع دارو و لوازم پزشکی و آرایشی بهداشتی تمایل به همکاری با شرکتی برای ایجاد شعبه در استان ایلام دارند.با سوابق شغلی و تحصیلی آقای علیرضا توان مهندس کامپیوتر بیشتر آشنا شوید.

خانم نرگس نیریایی(کارشناس شیمی)

نرگس نیریایی
متولد سال 1365، متأهل، دارای سابقه دو سال کارشناس آزمایشگاه در آزمایشگاه معتمد، دارای گواهی آموزشی اندازه گیری و کالیبراسیون و گواهی نامه تأیید صلاحیت از اداره استاندارد تهران

آقای امید درویشی(کارشناس بیوتکنولوژی)

امید درویشی
آقای امید درویشی دارای مدرک کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی گرایش میکروبی از دانشگاه شهرکرد بوده و مهارت هایی مثل بازاریابی، فن بیان، تایپ سریع و کارهای فنی را در رزومه خود دارند. با سوابق شغلی و تحصیلی آقای امید درویشی کارشناس بیوتکنولوژی بیشتر آشنا شوید.

خانم ادنا آهنی(کارشناس و مدیر فروش)

ادنا آهنی
خانم آهنی دارای مدرک کاردانی نرم افزار و طراحی داخلی بوده و در کانون تبلیغاتی ساره و شرکت وریامهر به عنوان کارشناس و مدیر فروش سابقه فعالیت داشته است. آشنا به زبان انگلیسی

خانم سمانه فخاری(کارشناس و مدیر فروش)

سمانه فخاری
خانم فخاری، مجرد متولد 1363 ساکن تهران، خیابان مرزداران، لیسانس فلسفه و دارای سابقه حرفه ای کار در شرکت های دکتر اسپیلر و ارکید سان کاج و شرکت آرایشی بهداشتی زر سیما آرا

آقای حامد سراجان (کارشناس و مدیر فروش )

حامد سراجان
متولد سال 1360 ساکن تهران، ولیعصر، دارای سوابق شغلی در شرکت های گلرنگ، بازرگانی حلوایی، استافیتا، لیلی نایت، عماد آرا به عنوان سرپرست فروش و مدیر فروش شهرستان و تهران

خانم فاطمه قسمتی(کارشناس آزمایشگاه شیمی)

فاطمه قسمتی
خانم فاطمه قسمتی فارغ التحصیل رشته شیمی آلی می باشند و به کار کردن در صنایع آرایشی علاقمند هستند. مدتی در یک شرکت آرایشی در سمت مسئول آزمایشگاه مشغول به کار بوده اند.با سوابق شغلی و تحصیلی خانم فاطمه قسمتی کارشناس آزمایشگاه شیمی بیشتر آشنا شوید.

خانم مریم مختاریان(کارشناس شیمی)

مریم مختاریان
متولد 1363، ساکن اصفهان، مجرد، دارای سابقه کار در مجتمع فولاد مبارکه، نفت سپاهان و فولاد امین. مقالات چاپ شده در ژورنال های خارجی. زبان انگلیسی پیشرفته

آقای فریاد حاجیانی(مترجم)

فریاد حاجیانی
آقای فریاد حاجیانی کارمند فروش و مترجم شرکت هایلند هستند. از مهارتهای ایشان می توان به نامه های اداری و رسمی به زبان انگلیسی، و فرآیند فروش اشاره نمود.با سوابق شغلی و تحصیلی آقای فریاد حاجیانی مترجم بیشتر آشنا شوید.

خانم مهناز شکررندی (منشی مدیرعامل)

مهناز شکررندی
متولد سال 1358، متأهل، مسلط به زبان انگلیسی. خانم شکررندی دارای سوابق اجرایی در شرکت های گسترش خدمات ایران، پتروپارت و پتروبرج می باشد.

آقای احمد عادلی(مدیر فروش)

احمد عادلی
متأهل، 31 ساله ساکن مشهد، دارای سابقه کار به عنوان نماینده علمی و مدیر فروش، دکترای شیمی کاربردی با معدل 17، مسلط به زبان انگلیسی

آقای امین هراتی(کارشناس شیمی )

امین هراتی
متولد 1366، ساکن استان البرز، دو سال سابقه کار در مؤسسه علوم و تحقیقات، زبان انگلیسی در حد درک مطلب و خواندن و نوشتن

خانم ساناز سهرابی(کارشناس فروش)

ساناز سهرابی
خانم ساناز سهرابی به مدت 3 سال در شرکت صنایع شیمیایی دارویی ارسطو در زمینه مواد موثره دارویی کار کرده اند.با سوابق شغلی و تحصیلی خانم ساناز سهرابی کارشناس فروش بیشتر آشنا شوید.

آقای علی رهبر(مدیر فروش منطقه ای)

علی رهبر
متأهل، متولد سال 1359، ساکن شیراز، لیسانس منابع طبیعی، دارای سابقه کار در شرکت های کیمیا سرمه و کوکاکولا

آقای رضا کردی(کارشناس شیمی)

رضا کردی
با سوابق شغلی و تحصیلی آقای رضا کردی کارشناس شیمی بیشتر آشنا شوید.

خانم زهرا رضایی(کارشناس فروش)

زهرا رضایی
با سوابق شغلی و تحصیلی خانم زهرا رضایی کارشناس فروش بیشتر آشنا شوید.


• متقاضیان استخدام

مطلب قبلی: استخدام

مطلب بعدی: کتاب ها

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید