متقاضیان استخدام در شرکت های آرایشی بهداشتی 

متقاضیان استخدام در شرکت های آرایشی بهداشتی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
چکیده: در صورتی که تمایل دارید در شرکت های آرایشی بهداشتی استخدام شوید، مشخصات خود را بفرستید تا خلاصه ای از آن اینجا درج شود.
کارجویان
در صورتیکه تمایل دارید در شرکت های آرایشی بهداشتی مشغول به کار شوید مشخصات خود را به ایمیل hosnani@gmail.com ارسال نمایید. خلاصه ای از قابلیت های شما به همراه شماره تماستان (در صورت تمایل) در این صفحه درج می شود تا شرکت ها با شما تماس بگیرند.

نکته بسیار مهم

حتما در بدنه ایمیل تان ذکر کنید:
لطفا خلاصه رزومه، شماره موبایل، آدرس ایمیل من در بخش کارجویان سایت hosnani.com درج شود
جمله بالا را کپی نموده و در بدنه ایمیل تان paste کنید.
در غیر این صورت رزومه شما درج نخواهد شد
همچنین در صورت تمایل می توانم کل رزومه شما را هم به صورت pdf و هم به صورت متنی در سایت درج کنم به شرط آنکه در ایمیل خود درخواست کنید. علت اینکه تاکید می کنم در ایمیل تان درخواست کنید آن است که برخی افراد دوست ندارند رزومه شان به صورت عمومی نمایش داده شود و دوست دارند فقط کارفرمایان رزومه شان را ببینند. به این دسته از افراد توصیه می شود که رزومه خود را به ایمیل من نفرستند چون من آرشیو نمی کنم. فقط افرادی که دوست دارند رزومه شان یا خلاصه ای از آن در سایت hosnani.com (یعنی همین سایت) درج شود اقدام به ارسال رزومه نمایند. 

آقای محمد شمسی(مهندس شیمی)

محمد شمسی
آقای محمد شمسی فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی، طراحی فرآیندهای صنایع نفت می باشد. ایشان متولد سال 1368 بوده و خدمت سربازی را انجام داده اند. از ویژگی های بارز آقای شمسی می توان علاقه مندی ایشان را به کارهای تحقیقاتی نام برد. آقای شمسی آشنا به سنتز مواد نانواکسیدی بوده و در زمینه سنتز نانوذرات اکسید روی یک طرح جالب در پارک علم و فناوری خراسان اجرا نموده اند. مقاله ایشان با عنوان مروری بر روش های سنتز و مشخصه یابی نانوذرات تیتانیوم دی اکسید در نشریه مهندسی شیمی ایران چاپ شده است. با سوابق شغلی و تحصیلی آقای محمد شمسی مهندس شیمی بیشتر آشنا شوید.
mohamad_shamsi68@yahoo.com

خانم مهرناز السادات میرباقری(کارشناس ارشد شیمی تجزیه)

مهرناز السادات میرباقری
خانم میرباقری مدرک کارشناسی خود را در رشته شیمی کاربردی و کارشناسی ارشد خود را در رشته شیمی تجزیه با معدل بسیار بالا کسب نموده است. ایشان سابقه همکاری به عنوان مسئول فنی در شرکت پاک سرکان و مدیر آزمایشگاه تحقیق و توسعه در شرکت های کیان آرا زاگرس و پاکسازان امروز دارند. ارائه مشاوره در زمینه تأسیس کارخانه و واحدهای صنعتی آرایشی بهداشتی، مشاوره و راه اندازی خط تولید، مشاوره و ارائه فرمولاسیون از جمله فعالیت های ایشان می باشد.

خانم صوفیه توکلی(کارشناس مارکتینگ)

صوفیه توکلی
آنالیزور و کارشناس مارکتینگ گروه شرکت های پوراطب، بوته سبز مهرآئین، سابقه سرپرست ویزیت علمی در گروه شرکت های پوراطب، کارشناس داده کاوی، مسلط به زبان انگلیسی، سابقه تحصیلی کارشناسی کامپیوتر، مجرد متولد سال 1362 شماره موبایل 09125488582• کارجویان

مطلب قبلی: استخدام

مطلب بعدی: کتاب ها

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید