گزارش از شرکت کادوس 

گزارش از شرکت کادوس

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانیکادوس
 شرکت اکسیر کادوس تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای پادینا می باشد. در کارخانه «اکسیر کادوس » انواع محصولات آرایش مو شامل رنگ مو، اکسیدان، پودر دکلره، کرم دکلره، اسپری مو، سرم مو، واکس مو، ماسک مو، اسپری مش، چسب موی مایع، اسپری بدن، کرم دست، لوسیون ضد عرق، لاک ناخن، پالت رژ لب، کرم موبر، موم موبر، شامپو تثبیت کنندۀ رنگ مو، کیت رنگ مو، شامپو کراتین، پن کیک، کرم پودر تولید می شود. کارخانجات صنایع آرایشی بهداشتی کادوس در سال 73 تأسیس گردید. بخشی از محصولات این شرکت تحت نام پادینا وارد بازار می شود. محصولات پادینا شامل محصولات مراقبت از مو، مراقبت از پوست و لاک ناخن است.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت اکسیر کادوس نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


غرفه شرکت کادوس در نمایشگاه
عکس: غرفه شرکت کادوس در نمایشگاه
آدرس اینترنتی سایت شرکت اکسیر کادوس kadusco.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، یک مقاله در مورد سیلیکون های 4 تایی اشاره نمود.


• کادوس

مطلب قبلی: ایران ناژو

مطلب بعدی: لاله اکباتان

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید