برند عطریات کورلوف 

برند عطریات کورلوف

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: برند عطریات، جواهرات، محصولات عروس و محصولات زینتی فرانسه
لوگوی korloff

داستان کورلوف:‌ افسانه ای که به واقعیت تبدیل شد

از سن پترزبورگ تا پاریس، حماسه کورلوف همواره با تاریخچه بزرگترین الماس مشکی جهان، کورلوف نوآر (نوآق)، پیوند خورده است.
( به فرانسوی: Noir = مشکی )
این گوهر ۸۸ قیراطی برای نسلها در تملک خانواده ساپونیکوف از اشرافیان روسیه بود. در افسانه ها آمده است که خوشبختی، شادی و موفقیت از آن کسی است که این الماس را لمس کند. دانیل پایاسور Daniel Paillasseur که تحت تاثیر این سنگ افسانه ای و تاریخچه آن قرار گرفته بود، درسال ۱۹۷۸ شرکتی به همین نام تاسیس نمود. امروزه Korloff Noir بخشی از میراث خانوادگی، سمبل روحانی و شگون آور کمپانی کورلوف است. این چنین بود که یک افسانه به واقعیت تبدیل شد.
افسانه کورلوف

خالق کورلوف

در سال ۱۹۴۸ در شهر لیون فرانسه متولد شد. حرفه شغلی او بیشتر مبتنی به فعالیتهای مبتکرانه بوده و هنر در کلیه مراحل پیشرفت شغلی او نقش با اهمیتی داشته است. وجهه بین المللی اش را در کوتاه ترین زمان ممکن، حتی قبل از تاسیس کمپانی کورلوف به دست آورد. کارهای امروز او تعهد خاصی به محصولات فردایش دارد: جواهرات، ساعت ها، لباسهای زنانه و لوازم ترئینی. استعداد ویژه ای در زمینه تحلیل گرایشات بازار دارد چه بازار داخلی فرانسه و چه بازار بین المللی. قدرت تخیل، اشتیاق و عزم راسخ عبارتهایی هستند که وی را به بهترین شکل ممکن توصیف می کنند. وی که توانایی خاصی در زمینه اقدامات متهورانه دارد، آثار هنری خلاقی به بازار جواهرات عرضه کرده است. دانیل پایاسور در پروسه تبدیل کردن کورلوف به یک پیشه هنری واقعی است.
خالق کورلوف

جواهرات کورلوف

اساتید فن جواهرسازی در کارگاه های جواهرسازی کورلوف در شهر لیون زادگاه کمپانی کورلوف در حال هنر آفرینی هستند. کورلوف جواهرات خود را با نهایت دقت در کیفیت و رنگ انتخاب می کند. هر گوهر بر روی یک طلای ۱۸ قیراطی ساخته می شود و بر روی آن امضای کورلوف که به شکل حروف پشت سر هم هستند نقش می بنند تا اصالت کالا را تضمین کند. کورلوف قبلاً کارهای هنری زیبایی که پیش درآمد حرفه جواهرسازی هستند مثل مادر مرواریدها و جلادهنده های رنگی را نیز به دنیا معرفی کرده است.
جواهرات کورلوف

جایگاه کورلوف در دنیا

کورلوف در ۵۳ کشور دنیا در قالب شبکه ای از بوتیکهای زیبا حضور دارد. ۴۵۰ جایگاه فروش و ۴۷ بوتیک در سرتاسر دنیا شهرت بین المللی کورلوف را تضمین نموده است. وقتی مشتری به ورودی مشکی رنگ هر یک از این جایگاه ها نزدیک می شود توان مقاومت در برابر جادوی جذابیت کورلوف را از دست می دهد.
جایگاه کورلوف

فلسفه کورلوف

من برای خانم های استثنایی و خاص عطرهای خاص می سازم. به افتخار بزرگترین الماس مشکی جهان که در افسانه ها به عنوان ارمغان آور خوشبختی، شادی و موفقیت از آن یاد شده، سه ادوتوالت برای بانوی کورلوف ساخته ام ... در اندازه های ۸۸ میلی لیتری به یاد ۸۸ قیراط وزن الماس کورلوف
دانیل پایاسور
عطرهای زنانه کورلوف

کورلوف سبز

اشتیاق به آزادی موجب شد که بانوی کورلوف به همه جای دنیا سفر کند تا اینکه شادکامی را در کوه های آندز (واقع در آمریکای جنوبی) بیابد. به طراوت یک نسیم ملایم، به درخشندگی الماس سبز و زیبایی گلهای روییده در کوه های آندز، کورلوف سبز عطری نافذ است برای خانم های احساساتی و پرشور که از در آمیختن روایح رز تازه، زنبق وادی و سرو سفید ساخته شده است.
کورلوف سبز

کورلوف آبی

به دلپذیری گذران شبی در سیلان (جزیره ای در اقیانوس هند) و به شکوه الماس یاقوتی. رایحه مخملی این عطر، مخلوطی ملایم از رایحه هلو و دانه درخت تانکا است که با رایحه سوسن متعادل می شود. عطری برای خانم های پر رمز و راز تا رویاهایشان را تا انتها دنبال کنند.
کورلوف آبی

کورلوف قرمز

افسون شده با شور سوزان، همانند شعله الماس سرخ، رایحه یلانگ یلانگ، فریزیا و مشک، بانوی کورلوف را بیدار نموده و اشتیاق را در او فرا می خواند.
کورلوف قرمز

لیدی کورلوف

زاده جعبه رنگ هنرمند زاده اعماق جنگل ذهن با رایحه ای شکوهمند الهام گرفته از فضای خانه هدیه ای برای رسیدن به کمال
لیدی کورلوف
آتشی که شعله ملایم آن را بوی گلابی ترد، رایحه نافذ نارنگی و عطر ملایم و مخملی پرتقال تشکیل می دهد، اولین بخش رایحه این عطر است. سپس دسته ای از گلهای یاس، مریم و شکوفه پرتقال را در قلبتان شکوفا می شود. مخلوطی از رایحه سدر و چوب صندل که با رگه هایی از مشک آمیخته شده است پایان شکوهمند و رویایی رایحه این عطر را بدرقه می کند.

کورلوف مردانه

عطری جدید زیبا و احساس برانگیز برای آقایان رایحه تازه و میوه ای برگاموت، ماندارین و سیب سبز، زیبایی بی نهایت را به شما هدیه می کند. قلب این رایحه، آمیزه ای است از رایحه لاوندر و آنیسون که رگه هایی از روایح دریایی در آن گنجانده شده است. در پس زمینه همه اینها، روایح جنگلی چوب صندل و تونکا قرارگرفته است. کورلوف مردانه برای آقایان سرزنده و پاکیزه. عطری به یادماندنی...
کورلوف مردانه

کورلوف مشکی

کورلوف مشکی که به افتخار الماس سیاه ساخته شده، عطری است برای آقایان قوی و پر شور. رایحه شرقی، جنگلی و نافذ این عطر تجسم شهامت، سلیقه و گیرایی مردی است که در جستجوی عطری استثنایی می باشد. شعله این عطر با انفجاری از روایح برگاموت و فلفل صورتی زبانه می کشد. میان رایحه زعفران، سوسن و چوب سدر به رایحه این عطر گرما می بخشد. پایه غنی، زمینی و ادویه ای این عطر به همراه رایحه وتی ور، پاپیروس و اینسنس تراوش کننده قدرت و عمق این عطر می باشد.
کورلوف مشکی


مطلب قبلی: ژیوانشی

مطلب بعدی: مارینا دو بوربون

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- گلاب = Rosewater
2- آمیزه = Mixture
3- سدر = Cedar
4- زنبق = Iris
5- زنبق = Orris
6- ادوتوالت = Eau De Toillette
7- چوب صندل = Sandal Wood
8- سوسن = White Lily
9- سوسن = Lily
10- سرو = Cypress
11- جار = Jar

تلفظ blender jar ↓
12- بید = White Willow
13- غان = Birch
14- میان رایحه = Middle Note
15- درخت تانکا = Tonka Beans

7128

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید