شرکت آرایشی بهداشتی لاله اکباتان 

شرکت آرایشی بهداشتی لاله اکباتان

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


لاله اکباتان
لاله اکباتان
شرکت لاله اکباتان تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای کنز ، پالیز ، داتیس می باشد. در کارخانه «لاله اکباتان » انواع محصولات شامل تولید می شود. شرکت لاله اکباتان در شهر صنعتی کاوه در شهرستان ساوه اقدام به تولید انواع کرم و خمیردندان با نام های کنز و پالیز می نماید. کارخانۀ این شرکت از مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع سوله برخوردار بوده و دارای ساختمان اداری است.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت لاله اکباتان نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


کرم مرطوب کننده دست و صورت کنز
عکس: کرم مرطوب کننده دست و صورت کنز
شرکت لاله اکباتان با مدیریت آقاي محمد حسيني حسيني فرد عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران میدان آرژانتین خیابان الوند خیابان سی و سوم غربی پ 6 واحد2 طبقه همكف تلفن: 88646684

آدرس اینترنتی سایت شرکت laleh-ekbatan.irمی باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات اشاره نمود.


مطلب قبلی: کادوس

مطلب بعدی: ماهر آرا

6038

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید