شرکت داروسازی آرایشی بهداشتی لابراتوار مینا 

شرکت داروسازی آرایشی بهداشتی لابراتوار مینا

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


لابراتوار مینا
شرکت داروسازی مینا تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای پریزن می باشد. در کارخانه «داروسازی مینا » انواع محصولات شامل تولید می شود. دکتر احمد پاکروان مؤسس لابراتوار مینا از اساتید داروسازی دانشگاه تهران بوده است. شرکت لابراتوار داروسازی مینا بیش از نیم قرن تجربه در زمینۀ تولید محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی دارد. کرم شب، کرم دست و صورت، شامپو عسل پریزن و ماینوکسیدین همگی با نام تجاری پریزن از محصولات این شرکت می باشد.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت داروسازی مینا نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


پرسنل داروسازی مینا
عکس: پرسنل داروسازی مینااحمد پاکروان بنیان گذار داروسازی مینا
عکس: احمد پاکروان بنیان گذار داروسازی میناشرکت داروسازی مینا با مدیریت آقای فریدون پاکروان عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: ميدان ونك خيابان ونك پ 11 تلفن: 88659446-9

آدرس اینترنتی سایت شرکت minapharmaceutical.takrah.com/Site/Default_ShowHomePage.aspx?numjc=1877&lang=faمی باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات اشاره نمود.


مطلب قبلی: ماهر آرا

مطلب بعدی: اوژن اشتهارد

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید