برند آرایشی بهداشتی اناگرین 

برند آرایشی بهداشتی اناگرین

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: برند فرانسوی محصولات مرطوب کننده ، ضدپیری، پاک کننده و تغذیه کننده پوست
لوگوی onagrine
اوناگرین برند تخصصی محصولات مراقبت از پوست است که در سال ۱۹۸۱ تاسیس شد. جزء کلیدی فرمولاسیون و تضمین کننده موفقیت ۳۰ ساله محصولات اوناگرین روغن اوناگر (Onagre) می باشد. اوناگر گیاهی است که آزمون سخت زندگی در دشتهای خشک آمریکای شمالی را با موفقیت پشت سرگذاشته است.
گیاهان سخت زی
به طور کلی تمرکز اصلی تحقیقات و مطالعات شرکت اوناگرین، کشف و به کارگیری گیاهان سخت زی مشابه اوناگر است که زادگاه اصلیشان اقلیمهای سخت مناطق دوردست کره زمین می باشد. اقلیم هایی که رشد و نمو در آن، برای گیاهان معمولی امکان پذیر نیست، اما گیاهانی مثل اوناگر به لطف برخورداری از ترکیبات ارزنده و سیستم دفاعی بیولوژیکی منحصر به فردی که طبیعت در درون بدنشان به ودیعه نهاده است، می توانند در این محیط ها به خوبی رشد نمایند.
اناگر
اوناگرین این ترکیبات طبیعی و اثربخش را از قلب گیاهان آن مناطق بیرون کشیده و برای بهسازی و سلامتی پوست شما در محصولاتش استفاده نموده است. این مواد در هماهنگی کامل با پوست می باشند. طبیعت سخاوتمند کره زمین، گیاهان زیادی را در خود پرورش داده که به علت وجود سیستم دفاعی منحصر به فردشان قادرند در اقلیم های سخت این کره خاکی حیات داشته باشند. . محصولات ضدپیری اوناگرین با بهینه سازی اثر مواد اصلی برگرفته از گیاهان اقلیمهای سخت، تعادل آب و لیپیدهای پوست را بازگردانده و لایه سدی پوست را ترمیم می کنند. اثربخشی، طبیعی بودن و کاربری لذت بخش در محصولات اوناگرین به شکل یکنواختی با یکدیگر ترکیب شده است.


مطلب قبلی: مارینا دو بوربون

مطلب بعدی: رک

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب


نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید در سایت درج خواهد شد.درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عددی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید