گزارش از شرکت شوینده بهداشتی پاکرخ 

گزارش از شرکت شوینده بهداشتی پاکرخ

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
چکیده: شرکت پاکرخ در سال 1342 با نام لابراتوار دکتر حمیدی به بهره برداری رسید. و در سال 1361 نام پاکرخ برای آن انتخاب شد.
پاکرخ
شرکت پاکرخ تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای لطیفه، کرند، ژیکس، سیلورگیت می باشد. در کارخانه «پاکرخ» انواع محصولات شوینده، بهداشتی شامل نرم کننده مو، خمیردندان، مایع دستشویی، شوینده البسه تولید می شود. شرکت پاکرخ در سال 1342 با نام لابراتوار دکتر حمیدی به بهره برداری رسید. و در سال 1361 نام پاکرخ برای آن انتخاب شد.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت پاکرخ نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


لطیفه، برند پاکرخ
عکس: لطیفه، برند پاکرخ
شرکت پاکرخ با مدیریت آقای داریوش جاهدمنش عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران - خیابان سهروردی شمالی - هویزه غربی خ مرغاب نبش ک ایازی پ 2 تلفن: 88760282

آدرس اینترنتی سایت شرکت پاکرخ pakrokhco.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به سایت چندزبانه، مقالات اشاره نمود.
 

• پاکرخ

مطلب قبلی: گیاه گستر فجر

مطلب بعدی: پرژک

کسب و کار خود را در دایرکتوری آرایشی بهداشتی معرفی کنید
ثبت نام در دایرکتوری آرایشی بهداشتی


مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید