برند آرایشی بهداشتی مراقبت از مو پنتن 

برند آرایشی بهداشتی مراقبت از مو پنتن

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: پنتن برند آرایشی بهداشتی آمریکایی محصولات مراقبت از مو مثل شامپو، کاندیشنر، محصولات مدل دهنده مو و محصولات مراقبت از مو می باشد. 
پنتن
پنتین برند آرایشی بهداشتی آمریکایی محصولات مراقبت از مو مثل شامپو، کاندیشنر، محصولات مدل دهنده مو و محصولات مراقبت از مو می باشد.
مراقبت از مو در برابر شکنندگی، پرپشت کننده و تقویت کننده مو، مراقبت از موی رنگ شده، حفظ و نگهداری فر مو، مرطوب کننده های روزانه مو، جلوگیری از آسیب دیدن مو، جلوگیری از بروز علائم پیری در موها، درخشان کننده مو، ترمیم کننده مو، حجم دهنده مو از جمله دسته بندی های این برند هستند.
شرکت پروکتل اند گمبل مالک برند پنتین می باشد. پنتین اولین بار در سال ۱۹۴۵ به اروپا معرفی شد و در سال ۱۹۸۵ توسط پروکتل اند گمبل خریداری شد. شامپو دوقلوی پنتین که به آن 2in1 نیز می گویند، مشهورترین محصول این برند است. کمپین تبلیغاتی این شرکت در سال ۱۹۸۰ با شعار «به خاطر زیبایی ام، از من متنفر نباش» نقش بسیار مهمی در معروف شدن برند پنتین داشت.


مطلب قبلی: Olay

مطلب بعدی: استه لودر

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- مراقبت از مو = Hair Care
2- درخشان = Radiant درخشان، یکی از ویژگی های مطلوب پوست
3- حجم دهنده = Volumizing حجم دهنده

volumizing shampoo = شامپو حجم دهنده
4- موی رنگ شده = Colored Hair موی رنگ شده
5- تبلیغاتی = Advertising تبلیغی، تبلیغاتی
6- پنتین = Pantene Pro-V پنتین پرو-وی


تلفظ pantene pro-v ↓
7- فر مو = Hair Curliness

تلفظ hair curliness ↓

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید