برند آرایشی بهداشتی مراقبت از مو پنتن 

تلگرام آرایشی بهداشتی تبلیغ کتاب شوینده ها

برند آرایشی بهداشتی مراقبت از مو پنتن

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: پنتن برند آرایشی بهداشتی آمریکایی محصولات مراقبت از مو مثل شامپو، کاندیشنر، محصولات مدل دهنده مو و محصولات مراقبت از مو می باشد. 
پنتین برند آرایشی بهداشتی آمریکایی محصولات مراقبت از مو مثل شامپو، کاندیشنر، محصولات مدل دهنده مو و محصولات مراقبت از مو می باشد.
مراقبت از مو در برابر شکنندگی، پرپشت کننده و تقویت کننده مو، مراقبت از موی رنگ شده، حفظ و نگهداری فر مو، مرطوب کننده های روزانه مو، جلوگیری از آسیب دیدن مو، جلوگیری از بروز علائم پیری در موها، درخشان کننده مو، ترمیم کننده مو، حجم دهنده مو از جمله دسته بندی های این برند هستند.
شرکت پروکتل اند گمبل مالک برند پنتین می باشد. پنتین اولین بار در سال ۱۹۴۵ به اروپا معرفی شد و در سال ۱۹۸۵ توسط پروکتل اند گمبل خریداری شد. شامپو دوقلوی پنتین که به آن 2in1 نیز می گویند، مشهورترین محصول این برند است. کمپین تبلیغاتی این شرکت در سال ۱۹۸۰ با شعار «به خاطر زیبایی ام، از من متنفر نباش» نقش بسیار مهمی در معروف شدن برند پنتین داشت.


مطلب قبلی: Olay

مطلب بعدی: استه لودر

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- حجم دهنده = Volumizing
2- پنتین = Pantene Pro-V

تلفظ pantene pro-v ↓
3- فر مو = Hair Curliness

تلفظ hair curliness ↓
4- مراقبت از مو = Hair Care

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریداگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، روی دکمه زیر کلیک کنید !