شرکت آرایشی بهداشتی پارس ساعی کیش 

شرکت آرایشی بهداشتی پارس ساعی کیش

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


شرکت پارس ساعی تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای ریتون می باشد. در کارخانه «پارس ساعی » انواع محصولات آرایش مو شامل رنگ مو دائمی، اکسیدان امولسیونه، پودر دکلره، کرم دکلره، سرم مو، روغن مو، موس مو، شامپو، ماسک مو، ژل مو، اسپری مو تولید می شود. شرکت پارس ساعی بیش از بیست سال در زمینۀ واردات محصولات حرفه ای مراقبت از مو تجربه دارد. برند تجاری ریتون متعلق به کمپانی اروپائی pool service می باشد. رنگ موی دائمی، اکسیدان های امولسیونه، پودر دکلره، کرم دکلره، سرم مو، روغن مو، موس آبرسان، شامپو، ماسک مو، ژل بامبو، اسپری مو همگی با نام تجاری ریتون از محصولات شرکت پارس ساعی می باشند. کاتالوگ محصولات این شرکت را می توانید از وب سایتشان دانلود کنید.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت پارس ساعی نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


رنگ موی ریتون
عکس: رنگ موی ریتون
آدرس اینترنتی سایت شرکت پارس ساعی parssaeekish.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، بروشور اشاره نمود.


مطلب قبلی: پارس حیان

مطلب بعدی: ساینا

8028

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید