شرکت آرایشی بهداشتی سیمین تجارت 

شرکت آرایشی بهداشتی سیمین تجارت

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


سیمین تجارت
سیمین تجارت
شرکت سیمین تجارت اوراسیا نماینده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای مکسیبل می باشد. شرکت «سیمین تجارت اوراسیا» انواع محصولات شامل را وارد کشور می کند. امکان دانلود بروشور محصولات آرایشی، لنز و سایر کاتالوگ ها در سایت شرکت سیمین تجارت فراهم است. شرکت سیمین تجارت همکاری نزدیکی با کمپانی «پلی تاچ» کره داشته که در زمینۀ تولید لنز فعال است. انواع کرم پودر، پنکیک، ریمل، خط چشم و سایر محصولات آرایشی با برند «مکسی بل» توسط این شرکت تامین می شود.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت سیمین تجارت اوراسیا نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


بروشور مکسیبل
عکس: بروشور مکسیبل
آدرس اینترنتی سایت شرکت سیمین تجارت اوراسیا simintejarat.net/Download می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به دانلود بروشورهای آرایشی، معرفی محصولات اشاره نمود. 
مطلب قبلی: شداکیش

مطلب بعدی: سها

7907

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید