شرکت آرایشی بهداشتی سها 

شرکت آرایشی بهداشتی سها

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


شرکت سها رخ قشم نماینده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای گلیکوزان پلاس، کنوژن می باشد. شرکت «سها رخ قشم » انواع محصولات ضدریزش و تقویت کنندۀ مو، درمان شوره، درمان چربی مو، مراقبت از موهای خشک، ضعیف و رنگ شده، انواع شامپو و تونیک، مکمل های غذایی شامل را وارد کشور می کند. نمایندۀ رسمی و انحصاری وی وی فارمای ایتالیا در سال 1379 شروع به فعالیت نمود. این شرکت ادعا می کند که خدمات خود را با یک تست کامپیوتری از مو و پوست شروع نموده و با شرح حال گرفته شده از بیمار و با استفاده از نتایج تست ها محصولاتی با کیفیت بالا توصیه می نماید.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت سها رخ قشم نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


نمایی از سایت شرکت سها رخ قشم
عکس: نمایی از سایت شرکت سها رخ قشم
آدرس اینترنتی سایت شرکت سها رخ قشم sohagheshm.ir می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به فرم استخدام مرحله به مرحله، دانلود پوسترهای محصولات خارجی، معرفی شرکت، معرفی وی وی فارما، بخش زبان انگلیسی کامل اشاره نمود. 
سها رخ قشم
نماینده برند SCIENCE از کشور
محصولات: تونیک تقویت کننده موی سر SCIENCE، تونیک جهت موهای رنگ شده SCIENCE، تونیک مو برای شوره چرب SCIENCE، تونیک موی سر برای سبوره روغنی SCIENCE، روغن بیوسنسیل برای تقویت ساقه مو SCIENCE، روغن پوست سر حاوی کلاژن هیدرولیز شده 5% SCIENCE، شامپو برای موهای رنگ و فر شده SCIENCE، شامپو تقویت کننده رشد مو SCIENCE، شامپو تقویت کننده مو SCIENCE، شامپو جهت موهای رنگ شده SCIENCE، شامپو حاوی عصاره های گیاهی لطیف کننده SCIENCE، شامپو حاوی کلاژن هیدرولیز شده 5% SCIENCE، شامپو شوره خشک SCIENCE، شامپو ضخامت دهنده مو زنانه SCIENCE، شامپو ضخامت دهنده مو مردانه SCIENCE، شامپو ضدشوره و خارش SCIENCE، شامپو موی سر برای شوره چرب SCIENCE، شامپو و لوسیون تقویت کننده مو SCIENCE، شامپو و لوسیون تقویت کننده مو ضدشوره وخارش SCIENCE، کرم نرم کننده مو SCIENCE، ماسک شاداب کننده مو SCIENCE،
آدرس : جزیره قشم - مجتمع پردیس - طبقه دوم - واحد 15
تلفن : 0763-5240628

مطلب قبلی: سیمین تجارت

مطلب بعدی: صادق تجارت

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید