برند آرایشی بهداشتی استاویتا 

برند آرایشی بهداشتی استاویتا

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


چکیده: صائین تجارت آریا یک شرکت آرایشی بهداشتی است که مالک برندهای استاویتا و لنسور می باشد.
شرکت صائین تجارت آریا نماینده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای استاویتا، لنسور می باشد. شرکت «صائین تجارت آریا » انواع محصولات عطر و ادکلن، مراقبت از پوست، لوازم آرایشی شامل را وارد کشور می کند. گروه تولیدی بازرگانی stavita تولیدکننده و فروشندۀ محصولات آرایشی بهداشتی و دارای نمایندگی از کشورهای سوئیس، آمریکا، استرالیا، فرانسه و غیره. این شرکت دارای واحد تولیدی محصولات سلامت محور در کشور استرالیا می باشد.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت صائین تجارت آریا نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


استاویتا برند صائین تجارت آریا
عکس: استاویتا برند صائین تجارت آریااستاویتا در نمایشگاه
عکس: استاویتا در نمایشگاهآدرس اینترنتی سایت شرکت صائین تجارت آریا stavitainternational.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به گالری، مقالات آرایشی بهداشتی، فهرست نمایندگی ها، استخدام اشاره نمود. 
مطلب قبلی: رکسول

مطلب بعدی: لانژه

9849

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید