رژ گونه = Blush 

تلگرام آرایشی بهداشتی تبلیغ کتاب شوینده ها

رژ گونه = Blush

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


چکیده: معادل انگلیسی کلمه یا واژه رژ گونه، Blush می باشد.

رژ گونه چیست؟


رژ گونه = Blush
blush = رژ گونه
Blush Brush = برس رژگونه


تلفظ blush ↓
Blush
blush

واژه «رژ گونه» در مقالات سایت احسان حسنانی

مداد آرایشی چیست؟

خط لب، خط چشم و مدادهای ابرو می توانند به فرم قلم های آرایشی عرضه شوند. | در مقاله مداد آرایشی چیست؟ از واژه رژ گونه استفاده شده است.
 مدادها یکی از انواع محصولات آرایشی رنگی هستند. از مدادها عموماً برای رنگ کردن ابروها و لب ها استفاده می شود. البته، امروزه استفاده از رژ لب، خط لب، رژ گونه طرفداران بیشتری دارد. سایه رنگ، بافت، قابلیت تیز شدن، پوشش، کاربرد و پایداری از عوامل کنترل کیفیت مدادهای آرایشی می باشند.
مشاهده مطلب

رژگونه چیست؟

رژگونه که به فرم های استیک، پودری، خمیری و کرم و مایع موجود است، برای تغییر رنگ گونه ها همراه با دیگر لوازم آرایش برای افزایش زیبایی چهره و همچینن برای گریم استفاده می شود. | در مقاله رژگونه چیست؟ از واژه رژ گونه استفاده شده است.
 رژ گونه به شکل های مختلف موجود می باشد که عبارتند از استیک، پودرهای فشرده، رژهای خمیری، کرم ها و رژهای مایع.
رژگونه های مایع محلولی از رنگدانه، آب و گلیسیرین می باشند. رژگونه را از کنار گونه ها شروع و به سمت گوش و شقیقه ها بکشید. به طوری که به طرف رویش موها محو شوند. در هنگام استفاده از رژگونه دقت کنید که خط خاصی بین صورت و رژ گونه مشخص نباشد.
مشاهده مطلب


مطلب قبلی: دکلره کردن مو

مطلب بعدی: شامپو بدن

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریداگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، روی دکمه زیر کلیک کنید !