کاتالوگ = catalogue 

کاتالوگ = catalogue

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
چکیده: معادل انگلیسی کلمه یا واژه کاتالوگ، Catalogue می باشد.

کاتالوگ چیست؟


کاتالوگ = Catalogue
catalogue = کاتالوگ


واژه «کاتالوگ» در مقالات سایت احسان حسنانی

شرکت Avon تولید کننده جهانی محصولات آرایشی بهداشتی

شرکت آمریکایی تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی، عطریات، میکاپ، مد، محصولات شخصی مراقبت از مو با همین نام
 آون قدیمی ترین کمپانی زیبایی در آمریکا است. آون کار خود را از فروش خانه به خانه عطریات شروع کرد. در حال حاضر آون تولیدکننده محصولات آرایشی، عطریات، محصولات زیبایی و محصولات تزیینی منازل است. روش فروش محصولات آون منحصربفرد است که موفقیت این برند در طی دهه 50 و 60 را مدیون این روش ها می دانند. این شرکت بعد از تلاش ناموفقی که در زمینه خدمات حوزه سلامت داشت، با بدهی زیادی در دهه 80 و 90 مواجه شد. به همین علت شیوه کار خود را تغییر داد و به حوزه کاری اصلی اش یعنی فروش مستقیم محصولات زیبایی برگشت نمود. محصولات این شرکت از طریق کاتالوگ ها، کیوسک ها و در سالن مجلل ترامپت تاور نیویورک به روش فروش اینترنتی و در فروشگاه های JCPenny فروخته می شود. محصولات این شرکت همچنین در بیش از 143 کشور با بیش از 5/3 میلیون نماینده فروش مستقل عرضه می شود تا آون را به یک کمپانی تراز اول فروش مستقیم در جهان تبدیل کند. 1886 : شرکت عطریات کالیفرنیا تأسیس شد.
 1897 : آزمایشگاه جدیدی در نیویورک ساخته شد و اولین کاتالوگ شرکت منتشر شد.
مشاهده مطلب

واژه «کاتالوگ» در منابع و ترجمه های احسان حسنانیcomfort zone og
در حال مطالعه کاتالوگ کامفورت زون
ecollagen
تصویر از کاتالوگ اوریفلیم، کمپلکس ضد چروک اکولاژن معرفی شده که ترکیب پپتیدهای انرژی زا، پپتید کلاژن و پپتید آنتی اکسیدان می باشد.
hair bailleul
نمایش زیبایی از مو و ساختار پوست در کاتالوگ بایول


مطلب قبلی: کاتالیست

مطلب بعدی: کاتیونی

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید