کورتیکواستروئید = Corticosteroid 

تلگرام آرایشی بهداشتی تبلیغ کتاب شوینده ها

کورتیکواستروئید = Corticosteroid

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


چکیده: معادل انگلیسی کلمه یا واژه کورتیکواستروئید، Corticosteroid می باشد.

کورتیکواستروئید چیست؟


کورتیکواستروئید = Corticosteroid
Corticosteroid = کورتیکواستروئید، موثرترین درمان درماتیت، سرکوب کننده حالت های التهابی

واژه «کورتیکواستروئید» در مقالات سایت احسان حسنانی

بیماری های پوست و مو: اگزما

اگزما در اثر تخریب خاصیت انسدادی پوست بروز می کند. استفاده ناصحیح از پاک کننده ها و محصولات آرایشی خصوصاً ترکیبات لایه بردار می تواند به اگزما منجر شود. معمولا از کورتون ها برای درمان اگزما استفاده می شود. در کودکان و نوجوانان اگزمای آتوپیک شایعتر است. عفونت باکتریایی از عوارض اگزما است. اگزما از کلمه یونانی به معنای جوشیدن و سرریز شدن مشتق شده است. تمام اگزماها درماتیت هستند ولی برخی درماتیت ها اگزما نیستند. اگزمای تحریکی، اگزمای آلرژیک و اگزمای فتودرماتیت از انواع اگزما هستند. | در مقاله بیماری های پوست و مو: اگزما از واژه کورتون استفاده شده است.
مشاهده مطلب

برند آرایشی بهداشتی ددوسنس dadosens

محصولات درماکازمتیک ددوسنس بر مبنای مطالعات و یافته های درماتولوژیست ها فرموله شده و دارای درصد بالایی از ترکیبات طبیعی می باشد. ددوسنس فاقد اسانس، پارابن، کورتون و رنگ های شیمیایی می باشد و از لحاظ بسته بندی یک برند دوستدار طبیعت است. ترکیباتی که به محیط زیست آسیب می زنند یا اصلاح ژنتیکی شده اند، در محصولات این برند استفاده نشده است. ددوسنس عضو منشور سلامتی و رفاه انجمن برندهای اروپایی است. کارخانه محصولات این برند در شهر اشتوتگارت آلمان قرار گرفته است. | در مقاله برند آرایشی بهداشتی ددوسنس dadosens از واژه کورتون استفاده شده است.
مشاهده مطلب


مطلب قبلی: گل گندم آبی

مطلب بعدی: پیشخوان محصولات آرایشی

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریداگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، روی دکمه زیر کلیک کنید !