پرایمر = Primer 

تلگرام آرایشی بهداشتی تبلیغ کتاب شوینده ها

پرایمر = Primer

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


چکیده: معادل انگلیسی کلمه یا واژه پرایمر، Primer می باشد.

پرایمر چیست؟


پرایمر = Primer
primer = پرایمر، محصول آرایشی که به منظور یکنواخت نمودن قوام پوست، کاهش منافذ پوست و کاهش چروک های پوستی قبل از کرم پودر و دیگر لوازم آرایشی روی پوست مالیده می شود.
silicone-based primers = پرایمرهای سیلیکونی

واژه «پرایمر» در مقالات سایت احسان حسنانی

صاف کردن موها با روش ژاپنی

اخیرا در آرایشگاه ها صحبت از روش جدیدی برای صاف کردن موها به نام روش ژاپنی یا یوکو می شود. می خواهید در مورد این تکنیک بیشتر بدانید؟ صاف کردن مو با روش ژاپنی در سه مرحله انجام می شود. ماده مؤثره محصول اصلی آمونیوم تیوگلیکولات می باشد. این روش با روش های حرارتی همزمان انجام می شود و خنثی سازی توسط لوسیون خنثی کننده انجام می گردد. بعد از این عمل 2 تا 3 روز نباید مو شامپو یا حتی خیس شود. | در مقاله صاف کردن موها با روش ژاپنی از واژه پرایمر استفاده شده است.
مشاوره با متقاضی مرحله 2: شامپو کردن و آماده سازی مو موها شامپو گردیده و محلول های آماده کننده مو روی موها اسپری می شوند. این محلول که پرایمر نیز نامیده می شود برای آماده سازی مو از نظر برقراری تعادل pH و تامین مواد مغذی مورد نیاز مو استفاده می شود .
مشاهده مطلب

اکتیو آرایشی، ضد آکنه، مینی پوریل

| در مقاله اکتیو آرایشی، ضد آکنه، مینی پوریل از واژه پرایمر استفاده شده است.
 مدل ها و هنرپیشه های سینما قبل از عکاسی، پوست صورت خود را به وسیله مواد آرایشی خاصی به نام پرایمر ، به نوعی بتونه کاری می کنند تا قبل از گریم و آرایش، پوست به صورت صاف و یکنواخت درآمده و عیوب آن پوشانده شود. بدیهی است که عملکرد پرایمرها فیزیکی بوده و پس از پاک شدن گریم، پوست به حالت قبلی برمی گردد. به دنبال راه حلی دائمی و پایدار، کمپانی لوکاس مایر محصولی به نام Miniporyl را ارائه کرد که با عملکرد سه گانه خود به صورت طبیعی منافذ پوست را کوچک نموده و در زمان نسبتاً کوتاه (15 روز تا یک ماه) دستیابی به پوستی صاف و هموار را امکانپذیر می نماید.
مشاهده مطلب


مطلب قبلی: محلول آرایشی

مطلب بعدی: پروکتر اند گمبل

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریداگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، روی دکمه زیر کلیک کنید !