شرکت گل افشان آرایش تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای مدیسان، ثمین، لامینین، مدیلن می باشد. در کارخانه «گل افشان آرایش » انواع محصولات شامل وازلین ثمین، کرم نرم کنندۀ ثمین، کرم روشن کنندۀ ثمین، لوسیون بدن ثمین، کرم ضد آفتاب، کرم پودر، لوسیون بدن، کرم روشن کننده، شامپو، شامپو ضد شوره، شامپو ضد ریزش، کرم دور چشم، ژل کرم پاک کننده، پن، صابون، محلول تقویت مو تولید می شود. کارخانۀ شرکت گل افشان آرایش در سال 73 در فضای 3000 متری در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی شد. در سال 84 محصولاتی متنوع با برند اصلی این شرکت (ثمین) و سپس در سال های بعد برندهای دیگر شرکت راه اندازی شد. در سال 88 برند لامینین و بعد از آن در سال 89 برند مدیپن با همکاری یک شرکت آلمانی تولید شد. برند بعدی گل افشان آرایش، مدیسان بود که شامل محصولات مراقبت از پوست در برابر آفتاب می باشد. نشریات گل افشان را می توانید از سایت این شرکت دانلود کنید.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت گل افشان آرایش نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


لوگوی گل افشان آرایش
عکس: لوگوی گل افشان آرایشبرندهای گل افشان آرایش
عکس: برندهای گل افشان آرایششرکت گل افشان آرایش با مدیریت آقای سهراب خانجانی عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران-بلوار آفریقا-چهارراه جهان کودک-ک پدیدار پ63 تلفن: 88874016-8

آدرس اینترنتی سایت شرکت گل افشان آرایش golafshan.ir می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به کلیپ معرفی شرکت که در آن بخش هایی از کارخانۀ به نمایش گذاشته شده، دانلود نشریات گل افشان آرایش، بخش اخبار، دانستنی های ناخن، مو و پوست اشاره نمود.
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید