گزارش از شرکت آرایشی ماهتاب آراد  

گزارش از شرکت آرایشی ماهتاب آراد

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
چکیده: شرکت ماهتاب آراد توزیع کننده و نماینده انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی، پوست و مو از اروپا (فرانسه و ایتالیا) می باشد. خانم مهتاب یونسی زاده مدیر عامل شرکت ماهتاب آراد می باشد. برند لولی پاپز پاریس از محصولات این شرکت می باشد که از سال 2009 میلادی در لابراتوارهای ایتالیا و فرانسه تولید می شود.
شرکت ماهتاب آراد نماینده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای لولی پاپز پاریس می باشد. شرکت «ماهتاب آراد» انواع محصولات آرایشی، میکاپ، مانیکور، لوازم شامل کرم پایه آرایشی، کرم پودر، کانسیلر، پن کیک برنز، پن کیک فشرده، رژگونه، بی بی کرم، پرفکتینگ پرلز، پودر بدن و صورت، مداد چشم، خط چشم مایع، سایه چشم، ریمل ها، پالت چشم و صورت، رژ لب جامد براق، رژ لب مات، رژ لب مایع، مداد لب، بالم لب، لاک ناخن، کرم دست را وارد کشور می کند. شرکت ماهتاب آراد توزیع کننده و نماینده انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی، پوست و مو از اروپا (فرانسه و ایتالیا) می باشد. خانم مهتاب یونسی زاده مدیر عامل شرکت ماهتاب آراد می باشد. برند لولی پاپز پاریس از محصولات این شرکت می باشد که از سال 2009 میلادی در لابراتوارهای ایتالیا و فرانسه تولید می شود.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت ماهتاب آراد نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


ماهتاب آراد نماینده برند لولی پاپز
عکس: ماهتاب آراد نماینده برند لولی پاپز
آدرس اینترنتی سایت شرکت ماهتاب آراد mahtabarad.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، مشاوره زیبایی، فرم درخواست نمایندگی اشاره نمود. 
• ماهتاب آراد

40cheragh2

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید