گزارش از شرکت سپیدرو  

گزارش از شرکت سپیدرو

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
چکیده: شرکت «سپیدرو» با تولید انواع شامپو، ژل و کرم روشن کننده، کرم مرطوب کننده و کرم ترک پا مشغول به فعالیت بود. در سال 1379 با توقف خط تولید شامپو، برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع وازلین فرآوری شده به شکل نوین برای مراقبت و زیبایی پوست نمود. این واحد با هدف اشتغال‌زایی و توسعه صنعت کشور و با طرح و برنامه‌ریزی بر روی محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت بالا به فعالیت می پردازد.
شرکت سپید رو تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای ساج می باشد. در کارخانه «سپید رو» انواع محصولات بهداشتی شامل وازلین، کرم ترک پا، کرم مرطوب کننده تولید می شود. شرکت تولیدی و بازرگانی سپیدرو سهامی خاص به شماره ثبت 5474، تولید کننده ی محصولات آرایشی و بهداشتی است. محصولات این شرکت در ابتدا با نام تجاری کاتالان (شماره ثبت 1184 به تاریخ 1350/01/15) به بازار عرضه می‌شد و در سال 1368 به نام تجاری «ساج» تغییر یافت. این شرکت از سال 1371 با مدیریت جناب آقای هادی یعقوب پور به فعالیت خود در جهت توسعه ادامه داده است.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت سپید رو نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.
شرکت سپید رو با مدیریت آقای هادی یعقوب پور عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: کرج جاده ملارد روبروی بانک سپه ابتدای خیابان پیک پ 592 تلفن: 2636603040

آدرس اینترنتی سایت شرکت سپید رو sepidru.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، وبلاگ، مقاله اشاره نمود.


• سپیدرو

40cheragh2

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید