گزارش از شرکت وریامهر  

گزارش از شرکت وریامهر

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانیوریامهر
شرکت وریامهر تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای مروان، آکوا کالر می باشد. در کارخانه «وریامهر » انواع محصولات آرایش و گریم شامل محصولات رنگی آرایش، شیر پاک کن، پالت رنگ، رنگ ابرو، پودر فیکساتور، کاموفلاژ، فون چرب، رژگونه، پن کیک، سایه چشم، کانسیلر، چسب لاتکس، پن استیک، استند ایستاده، پن کیک فشرده تولید می شود. گروه تولیدی وریامهر همزمان با فعالیت های تولیدی دارای فعالیت های بازرگانی بوده و همچنین دارای آکادمی آموزش آرایش و گریم می باشد. این گروه تولیدی بازرگانی دارای فروشگاه های اختصاصی بوده و در تمام استان ها نمایندگی دارد. محصولات این شرکت با روش مویرگی پخش می شوند. مجموعه نسبتا کاملی از محصولات گریم در تولیدات این شرکت وجود دارد. آقای یوسف صادقی مقدم مدیریت مجموعۀ وریامهر کارآفرین برتر سال 93 گردید. این شرکت، دوره های آموزش حرفه ای گریم و آرایش برگذار می کند.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت وریامهر نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


یوسف صادقی مقدم
عکس: یوسف صادقی مقدموریامهر در نمایشگاه
عکس: وریامهر در نمایشگاهآدرس اینترنتی سایت شرکت وریامهر veryamehr.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی برندها، گالری عکس، اخبار اشاره نمود.

veryamehr og
وریامهر
veryamehr
وریامهر در حال آماده سازی غرفه


حضور شرکت وریا مهر در نمایشگاه محصولات آرایشی گیاهی

گروه تولیدی وریامهر در سال ۸۵ تأسیس گردید و عمده فعالیت آن در زمینه تولید محصولات حرفه ای گریم و آرایش است. آقای یوسف صادقی در دسترس نبودن تکنولوژی و امکانات عصاره گیری و اسانس گیری را از مشکلات عمده خود نام برده و عدم دسترسی به حلال های مناسب را از موانع تولید محصولات خود برشمرد. آقای صادقی مقدم برگزاری چنین جشنواره هایی را به منظور از بین بردن شکاف بین دانشگاه و صنعت که عملاً شکاف بین علم و عمل می باشد را بسیار مفید دانست.

• وریامهر

40cheragh2

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید