شرکت صنایع آرایشی بهداشتی اژه فام 

شرکت صنایع آرایشی بهداشتی اژه فام

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


اژه فام
اژه فام
شرکت اژه فام تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای اژه ، ژاو ، سال می باشد. در کارخانه «اژه فام » انواع محصولات شامل صابون گلیسیرینه، صابون بچه، پن، صابون ترکیبی، صابون آرایشی، صابون حمام، صابون سنتی، صابون لباسشویی تولید می شود. شرکت صنایع آرایشی بهداشتی اژه فام در سال 1377 در شهرک صنعتی لیا (14 کیلومتری قزوین) با هدف تولید انواع صابون های گلیسیرینه تأسیس گردید. صابون های گلیسیرین شفاف از محصولات شاخص این واحد تولیدی می باشد. اما محصولات دیگری مثل حالت دهندۀ موی سر، ژل شفاف موبر، انواع کرم و شامپو از دیگر محصولات این شرکت می باشد. مدیرعامل شرکت اژه، آقای دکتر یوسفی، در بیست و یکمین نمایشگاه شوینده بهداشتی آرایشی ( ایران بیوتی) حضور داشته و پرسش های علمی مصرف کنندگان و پزشکان را پاسخ گفت.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت اژه فام نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


دکتر محمدغنی یوسفی تبریزی، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت اژه فام
عکس: دکتر محمدغنی یوسفی تبریزی، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت اژه فام
شرکت اژه فام با مدیریت آقای دکتر محمد غنی یوسفی تبریزی عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران ميرداماد روبروي ميدان مادر جنب بانك تجارت پ 43 طبقه اول واحد 7 تلفن: 22223635

آدرس اینترنتی سایت شرکت اژه فام www.ejefam.ir/Home.aspx می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، چند مقاله در مورد صابون، اخبار اشاره نمود.


مطلب قبلی: سپیژن

مطلب بعدی: عمادآرا

1131

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید