استلاتوپیا چیست؟ 

استلاتوپیا چیست؟

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مهندس شیمی - مترجم و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی


چکیده: موستلا برای مشکل آتوپی، محصولات استلاتوپیا را معرفی کرده است. آتوپی یعنی پوست های خیلی خشک!

کرم پاک کننده استلاتوپیا

برای تمیز کردن پوست هایی که مستعد خشکی هستند، استفاده از کرم های پاک کننده ایده خوبی است. برای پاکسازی روزانۀ پوست بسیار خشک و مستعد اگزما می توانید کرم پاک کنندۀ استلاتوپیا را روی صورت و بدن کودک و نوزاد در زمان استحمام هم با وان هم با دوش استفاده نمائید.

روغن شیری حمام استلاتوپیا

این روغن هم آب وان حمام را مثل شیر می کند. اما برای پوست های مستعد اگزما طراحی شده است.

کرم امولینت استلاتوپیا

امولینت به معنای مرطوب کننده است که درمورد آن صفحه جداگانه ای در سایت احسان حسنانی وجود دارد. کرم امولینت موستلا دارای بافتی سیال و مخملی بوده و به پوست خشک، احساس نرمی و لطافت می بخشد.

بالم ترمیم کننده استلاتوپیا

بالم ها دسته ای از محصولات آرایش بهداشتی هستند که برای ترمیم یا التیام پوست استفاده می شوند. بالم ترمیم کنندۀ استلاتوپیا لیپیدهای از دست رفتۀ پوست را با استفاده از روغن آفتابگردان جبران نموده و لیپیدهای طبیعی پوست را در پوست های مستعد اگزما افزایش می دهد.

محلول شستشوی استلاتوپیا

محلول شستشوی استلاتوپیا یکی دیگر از محصولات آرایشی بهداشتی پاک کننده بدون نیاز به آبکشی یا no rinse است. این محصول به طور اختصاصی برای پوست کودکان مستعد آتوپی و اگزما طراحی شده.مطلب قبلی: استلاپروتکت

مطلب بعدی: استلاتریا

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید