خدمات بروشور محصولات آرایشی بهداشتی  

خدمات بروشور محصولات آرایشی بهداشتی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مدرس و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی
چکیده: ترجمه بروشورهای چاپ شده، خلاصه برداری، جمع آوری نکات کاربردی و با ارزش برای بروشور شما
ترجمه بروشور
شرکت های تولید کننده و وارد کننده محصولات آرایشی بهداشتی برای سفارش کاتالوگ محصولات زمان نسبتاً زیادی را صرف پیدا کردن شخصی برای تهیه مطالب می نمایند. این مطالب باید چندین بار بازنگری شده و به طراح ارسال گردد. طراحان بروشور که معمولاً از مطالب نوشته شده بی اطلاع هستند، در درج مطالب دچار اشتباه می شوند و چیدمان درستی به مطالب بروشور نمی دهند. به همین علت خروجی کار معمولاً دارای اشتباه بوده و هر بار فایل آن برای اصلاح باز می شود، یک مورد اصلاح شده و چند مورد جابجا شده و دچار اشکال می شود.
اگر تمایل دارید برای محصولات شرکت تان یک کاتالوگ تمام حرفه ای با عکس های اورجینال و محتوای عالی تهیه کنید، تمام مراحل، از تهیه عکس محصولات گرفته تا جمع آوری مطالب، تدوین و چاپ توسط تیم احسان حسنانی قابل انجام است. مطالب کاتالوگ با استفاده از نوشته های درج شده روی محصولات شما و همچنین مطالب درج در سایت اصلی توسط شخص احسان حسنانی جمع آوری، تدوین و ترجمه می شود.
طراحی و چاپ بروشورهای آرایشی بهداشتی از طریق ما این مزیت را دارد که خیال شما را از بابت صحیح بودن اطلاعات راحت می کند. عکسبرداری از محصولات به صورت کاملاً حرفه ای در آتلیه تحت مدیریت احسان حسنانی انجام شده و طراحی صفحات توسط گرافیست های با تجربه ما انجام می شود. برای سفارش ترجمه و چاپ کاتالوگ کافیست نمونه محصولات خود را بفرستید و در زمان اعلام شده کارتان را تحویل بگیرید. بدیهیست در صورت نیاز به تبادل اطلاعات، این کار هم از طریق آنلاین و هم به صورت ملاقات حضوری قابل انجام است.

ترجمه کاتالوگ محصولات آرایشی بهداشتی

متقاضیان، با صرف هزینه منطقی و به صورت آنلاین می توانند سفارش ترجمه خود را از طریق ایمیل ثبت نمایند. تمامی مراحل ثبت سفارش، قیمت گرفتن، تحویل ترجمه و واریز وجه به صورت آنلاین توسط ایمیل یا ابزارهای موبایل مثل تلگرام و واتساپ انجام شود. اگرچه امکان برگزاری جلسه حضوری نیز فراهم است تا توضیحات و نکات خود را به صورت رو در رو مطرح نمائید. سفارش ترجمه تخصصی متون آرایشی بهداشتی برای تولید بروشور و کاتالوگ توسط احسان حسنانی پذیرفته می شود. کلیه متون ترجمه به صورت تایپ شده تحویل می گردد و نیازی به مراجعه حضوری نیست. سرعت و کیفیت خدمات ترجمه تضمین می گردد.


• ترجمه بروشور

40cheragh

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- شوره = Dandruff
selenium shampoos, Shampoos containing selenium sulfide such as Head & Shoulders. Selenium sulfide is a key ingredient in dandruff shampoos; it treats seborrheic dermatitis, dandruff and tinea versicolor. = شامپوهای حاوی سلنیوم سولفید مثل برخی شامپوهای هد اندر شولد؛ سولفید سلنیوم یکی از ترکیبات کلیدی در شامپوهای ضدشوره است و سبوره درماتیت را نیز درمان می کند

Dandruff scale = لایه هایشوره های لایه ای یا پولک مانند

antidandruff haircare products = محصولات مراقبت از مو با خاصیت ضدشوره

onset of dandruff = پیدایش شوره، شروع شوره
Finasteride is being sold under the brand names Proscar and Propecia
anti dandruff shampoo = شامپو ضد شوره
a common Gram-negative, rod-shaped bacterium
antidandruff shampoo = شامپو ضدشوره

anti dandruff = ضد شوره

Antidandruff = ضدشوره
شوره


تلفظ antidandruff haircare products ↓


تلفظ dandruff ↓


تلفظ onset of dandruff ↓
2- تحویل = Delivery رسانش، رهایش

delivery system = سامانه رسانش
3- ثبت سفارش = Order Registration ثبت سفارش
4- بروشور = Brochure بروشور
5- اشک = Tear

تلفظ tear ducts ↓


تلفظ zinc stearate ↓
6- کاتالوگ = Catalogue کاتالوگ 
7- ازن = Ozone
secondary pollutants, A secondary pollutant is not directly emitted as such, but forms when other pollutants (primary pollutants) react in the atmosphere.Examples of a secondary pollutant include ozone, which is formed when hydrocarbons (HC) and nitrogen oxides (NOx) combine in the presence of sunlight; NO2, which is formed as NO combines with oxygen in the air; and acid rain, which is formed when sulfur dioxide or nitrogen oxides react with water. = آلاینده های ثانویه هوا که بر خلاف آلاینده های اولیه به شکل مستقیم وارد هوا نمی شوند. بلکه در اثر واکنش آلاینده های اولیه با عوامل دیگر ایجاد می شوند. از ازن تروپوسفری می توان به عنوان نمونه ای از آلاینده ثانویه نام برد. زیرا از واکنش هیدروکربن ها و اکسیدهای نیتروژن در حضور نور آفتاب ایجاد می شود. باران های اسیدی نمونه دیگری از آلاینده های ثانویه هستند. زیرا در اثر ترکیب اکسید گوگرد و اکسید نیتروژن با آب باران ایجاد می شوند. 

tropospheric ozone, Ozone that is a constituent of the troposphere. The troposphere extends from the Earth's surface to between 12 and 20 kilometers above sea level = ازن تروپوسفری، ازنی که در لایه تروپوسفر جو زمین قرار دارد. تروپوسفر آن قسمت از جو زمین است که از سطح زمین تا فاصله 12 و 20 کیلومتری بالای سطح دریا ادامه دارد.

photochemical smog, haze in the atmosphere accompanied by high levels of ozone and nitrogen oxides = مه دود فوتوشیمیایی، دودآلود شدن هوا به علت وجود ازن و اکسیدهای نیتروژن 

Ozone, trioxygen, an inorganic molecule with the chemical formula O3 = ازن، تری اکسیژن 


تلفظ ozone ↓


تلفظ tropospheric ozone ↓

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید