شرکت عماد آرا کیش تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای آنیکا، میدیا، پرستیژ می باشد. در کارخانه «عماد آرا کیش » انواع محصولات رنگ مو شامل تولید می شود. شرکت عماد آرا با هدف تولید با بهترین کیفیت و تلاش جهت وفادارسازی مشتریان اقدام به تولید محصولات آرایشی بهداشتی می نماید. سایت شرکت عمادآرا در حال بروزرسانی است و شمارش معکوس آن تنظیم شده است.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت عماد آرا کیش نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


نمایی از سایت عماد آرا
عکس: نمایی از سایت عماد آرا
شرکت عماد آرا کیش با مدیریت خانم سیمین کیانی هرچگانی عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: اشتهارد حافظ غربی شماره 298 تلفن: • 66787087 • 02637775173-5

آدرس اینترنتی سایت شرکت عماد آرا کیش emadara.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به دانلود پوسترها، دانلود کاتالوگ ها، گالری عکس و فیلم، تعدادی کلیپ تبلیغاتی در گالری فیلم اشاره نمود.
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید