لوگوی fendi

تاریخچه

فندی داستان یک فروشگاه کوچک چرم فروشی در رم ایتالیا است که امروزه به یکی از بزرگترین خانه های مد دنیا تبدیل شده است. در سال 1918 خانمی به نام Adeles به همراه پنج دخترش این فروشگاه را اداره می کردند. در سال 1925 خانم Adeles با آقای Edoardo Fendi ازدواج کرد و شرکت Fendi تاسیس شد.
دخترهای خانم Adeles نقش بسیار پر رنگ و پر اهمیتی در توسعه فندی داشتند و همگی از نوجوانی تمام انرژی خود را روی توسعه کسب و کار خانوادگی شان گذاشتند. در سال 1965 یک طراح جوان و اهل پاریس به نام karl Lagerfeld همکاری اش را با فندی آغاز کرد. در این دوره بود که لوگوی Double F خلق شد و ایده طراحی مد با استفاده از چرم عملی شد.
از سال 1984 دامنه محصولات فندی به کراوات، عینک، دستکش، شلوار جین و غیره توسعه پیدا کرد. اولین عطر فندی در سال 1989 معرفی شد و به همراه سری کامل محصولات پوشاک آقایان در سال 1990 روانه بازار شد.

عطریات فَندی فِندی

1- Fand di Fendi Eau de Parfum با F های زرد رنگ روی شیشه عطر
2- Fand di Fendi Eau de Toilet با F های نقره ای رنگ روی شیشه عطر
3- Fand di Fendi Eau de Parfum Extreme با F های مشکی رنگ روی شیشه عطر

Fan di Fendi EDP

«فَندی فِندی» تجسمی ناب از لذت است. قطعه ای با شکوه از احساسات طلایی که تمایل به مصرف دوباره را در بانوی خود زنده نگه می دارد. ادوپرفیوم «فَندی فِندی»، انتخابی بسیار مناسب است برای شروع یک روز جدید با رایحه دل انگیز میوه های باغ های آفتابی ایتالیا. نیمه های روز، فاز میانی رایحه این عطر که آمیزه ای است از گلهای یاس و رز خودش را نشان می دهد. حوالی عصر، پوست برای انعکاس روایح چرم و پاچولی که پایه این عطر را تشکیل می دهد در بهترین وضعیت قرار دارد. پایه این عطر، رایحه ای است احساس برانگیز که تمایل شما را برای شروع یک روز دیگر و یک بار دیگر تجربه کردن «فَندی فِندی» فرا می خواند.
fendi EDP

Fan di Fendi EDT

ادوتوالت «فَندی فِندی» دارای رایحه ی است شاد، تازه و با طراوت که تائیری سمبلیک، جاودانه و با شکوه دارد. ادوتوالت «فَندی فِندی» برای ستایش از تمثیلی ترین کدهای فندی طراحی شده است. تاج نقره ای، گوشه های تیز و مستطیلی، بطری شیشه ای و حروف جادویی نقش بسته بر روی آن، تجلی گر خلاقیت و شکوه این عطر می باشند. میان رایحه این عطر آمیزه ای است از یاس زرد و گل بروم، با پیش رایحه ای از نارنگی، چای سیاه و دانه لیمو که روی پایه ای از چرم و پاچولی هنرنمایی می کنند. این ویژگی ها از ادوتوالت «فَندی فِندی»، عطری ناب و مدرن ساخته که مقاومت را در برابرش غیر ممکن می سازد.
fendi EDT
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید