شرکت ایران ناژو تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای مس می باشد. در کارخانه «ایران ناژو» انواع محصولات شامل تولید می شود. شرکت ایران ناژو در سال 1361 با هدف تولید محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی به ثبت رسید. بیش از 220 نفر پرسنل دارد. گواهی نامه ایزو 9001 دریافت کرده و در انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی عضو است. کارخانۀ ایران ناژو در 50 کیلومتری غرب تهران (شهریار) قرار دارد. انواع شامپوها با نام تجاری مس، شامپو ضدشورۀ کلیمبازول، نرم کننده و ژل کتیرا با نام تجاری مس از محصولات این شرکت می باشند. شامپو بدن، کرم دست، کرم موبر، کرم اوسرین اوره، کرم ترک پا، کرم شقاق سینه از دیگر محصولات این شرکت می باشد. ایران ناژو بیش از 10 درصد از عواید فروش شرکت را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می نماید. تولید محصولات ایران ناژو در 6 سالن مختلف و با رعایت شرایط cGMP انجام می شود. مدیرعامل ایران ناژو آقای نیلفروشان، مدیر تولید آقای آدابی و مسئولیت واحد تحقیق و توسعه خانم دکتر شاکری می باشد.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت ایران ناژو نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


آزمایشگاه تحقیق و توسعه شرکت ایران ناژو
عکس: آزمایشگاه تحقیق و توسعه شرکت ایران ناژو
شرکت ایران ناژو با مدیریت آقای مهندس محمد نیلفروشان عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران، خ شهید بهشتی -خ شهید صابونچی خ هویزه غربی شماره 153 تلفن: 88737475-6

آدرس اینترنتی سایت شرکت ایران ناژو irannajo.ir می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، طبقه بندی محصولات، معرفی بخش های مختلف شرکت اشاره نمود.
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید