موستلا 9 ماه  

موستلا 9 ماه

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مدرس و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی
چکیده: محصولات مراقبت از پوست که با در نظر گرفتن تغییرات پوست در دوران بارداری طراحی و ساخته شده اند.
موستلا 9 ماه

کرم رفع خستگی پا

در دوران بارداری، روز به روز وزن شما زیاد شده و فشار بیشتری به پاها وارد می شود. احساس سنگینی، خستگی و پا درد در پایان روز یکی از مشکلات خانمهای باردار است. در این دوران، ماساژ دادن پاها با کرمی که بتواند احساس خنکی و آرامش بدهد بسیار لذت بخش است. موستلا از جمله شرکت هایی است که ایده ساخت چنین کرمی را عملی کرده است.

بالم تسکین دهنده سینه

احساس درد و شقاق نوک سینه یکی از مشکلات رایج تازه مادرها در دوران شیردهی است. به خانم های باردار توصیه می شود از یک ماه قبل از زایمان خودشان را برای مقابله با این مشکل آماده کنند. بالم تسکین دهندۀ سینه موستلا یا بالم شیردهی موستلا اختصاصاً برای نوک سینه طراحی شده است.

ژل قوام دهنده بدن بعد از زایمان

این محصول در برخی داروخانه ها با عنوان ژل لاغری فروخته می شد. به علت عدم استقبال مصرف کنندگان، تولید این محصول توسط کمپانی اکسپانسیانس (تولید کننده موستلا) متوقف گردید.

سرم سفت کننده سینه

بر خلاف تصور رایج، شیردهی به نوزاد تاثیری در افتادگی سینه ها ندارد. بلکه این افتادگی در اثر افزایش حجم سریع پستانها در هنگام بارداری اتفاق می افتد. در واقع اگر شیردهی به خوبی انجام شود و نوزاد به تدریج از شیر گرفته شود، شکل سینه ها محفوظ تر خواهد ماند.

روغن پیشگیری از ایجاد ترک های پوستی

ترک های پوستی یکی از دغدغه های خانم های باردار است. این ترک ها ظاهر ناخوشایندی دارد و جذابیت پوست بدن را کاهش می دهد. موستلا برای پیشگیری از پیدایش ترک های حاملگی روغن استرچ مارک را به تازگی عرضه نموده است.

کرم پیشگیری از ترک بدن

در اثر افزایش وزن ناشی از حاملگی، توان پوست در تطابق یافتن با افزایش حجم بدن کاهش می یابد و ترک های پوستی تشکیل می شوند. موستلا برای پیشگیری از پیدایش این ترک ها راه حلی ارائه نموده است. این کرم قبلا دابل اکشن موستلا نام داشت.

سرم ترمیم کننده ترک های بدن

وقتی ترک های پوستی تشکیل شد، از بین بردن آن بسیار مشکل و گاهی نشدنی است. موستلا برای رفع ترک های پوستی که زمان زیادی از پیدایش آن نمی گذرد، سرم استرچ مارم را پیشنهاد می کند.

بالم مرطوب کننده و تسکین دهنده

این کرم مرطوب کننده به طور اختصاصی برای دوران بارداری و پس از زایمان طراحی شده تا رطوبت پوست را ترمیم نموده و احساس سوزش و کشیدگی پوست در این دوران را تسکین دهد.• موستلا 9 ماه

40cheragh2

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید