معرفی محصولات موستلا بی بی  

معرفی محصولات موستلا بی بی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
چکیده: کرم ویتامین بریر، شامپوی موی سر و شامپو بچه موستلا از محصولات خانواده موستلا بی بی هستند.

کرم سه مرحله ای ویتامین بریر

پوست ناحیۀ پوشک نوزاد، خصوصاً در یک سال اول پس از تولد، بسیار حساس و ظریف است. به همین علت سریع تحریک می شود. حدود 60 درصد از نوزادان تا قبل از 12 ماهگی دچار این مشکل می شوند. اصطکاک ناشی از پوشک، تماس با مدفوع و ادرار، مصرف غذاهای جامد، اسهال، عفونت و مصرف برخی داروها می توانند موجب ایجاد ادرارسوختگی شوند. اگرچه ادرارسوختگی معمولاً بی خطر است اما نباید از آن چشم پوشی کرد زیرا می تواند دردناک باشد و کودک شما را به مراقبت های پزشکی نیازمند نماید. کرم ویتامین بریر در سه مرحله با ادرار سوختگی مقابله می کند.

شامپو سر و بدن کودک

حمام روزانه زمان مهمی در زندگی کودکتان است: علاوه بر پاکیزگی، لحظات لذت بخشی را نیز با کودکتان تجربه می کنید. شویندۀ سر و بدن 2 در 1 موستلا، کفی کرمی تشکیل داده و با رایحۀ ملایم پوست سر و بدن کودک را می شوید. به راحتی آبکشی شده، پوستی نرم به جا می گذارد. بسته بندی تیوبی، حمل محصول را آسان نموده است.

شامپو بچه موستلا

فیزیولوژی پوست سر و موی سر کودک با بزرگسال فرق می کند. از طرفی برای بچه های باید شامپویی استفاده شود که چشم را نسوزاند.

روغن حمام موستلا

دوست دارید کودک شما در وان شیر حمام کند؟ نیازی به پر کردن وان حمام با شیر نیست! یک یا دو درب بطری از این محصول می تواند آب یک وان حمام را همانند شیر نماید.

شیر بدن موستلا

مرطوب کننده های بدن را که از نظر قوام، شبیه شیر هستند را شیر بدن می نامند. مناسب پوست های خشک. شیر بدن موستلا با برخورداری از کمپلکس نوتری پروتکتیو (کلد کرم + سرامیدها) پوست خشک را تغذیه نموده و التیام می بخشد.

ژل پاک کننده سر و بدن موستلا

پاک کننده هایی را که از نظر قوام، شبیه ژل باشند را ژل پاک کننده می نمامند. ژل پاک کنندۀ سر و بدن موستلا را می توانید به عنوان بخشی از برنامۀ بهداشت روزانۀ کودکانی که پوستشان دچار سوزش موقتی و خشکی ذاتی است استفاده نمائید.

شیر پاک کننده صورت و ناحیه پوشک موستلا

پاک کننده هایی را که از نظر قوام، شبیه شیر باشند را شیر پاک کننده می نمامند. شیر پاک کنندۀ موستلا بدون ایجاد خشکی، پوست صورت و ناحیۀ پوشک را پاک می کند.

کلدکرم کودکان موستلا

کلد کرم ها مرطوب کننده هایی هستند که چربی و روغن بیشتری دارند.کلد کرم موستلا با برخورداری از کمپلکس نوتری پروتکتیو (کلد کرم + سرامیدها) و همچنین کرۀ شی باتر پوست را تغذیه نموده و التیام می بخشد.

ژل پاک کننده درموکلنزینگ

درمو به معنای پوستی و کلنزینگ به معنای پاک کنندگی است. لوسیون پاک کنندۀ درموکلنزینگ موستلا پوست بدن و همچنین موی سر نوزاد را به طور کامل و با ظرافت پاک می کند.

کف شامپو نوزادان

فوم شامپوی موستلا از شامپوهایی است که خود بخود پس از بیرون آمدن از بطری، کف می کند. این ویژگی باعث می شود که استفاده از محصول آسانتر بوده و شامپو وارد چشم ها نشود.

صابون موستلا

ایرانی ها صابون را خیلی دوست دارند! صابون موستلا بسیار ملایم بوده و حاوی کلد کرم می باشد.

لوسیون بدن هیدرا ب ب

لوسیون بدن موستلا برای رطوبت رسانی روزانه به پوست ظریف کودکان و نوزادان طراحی شده و موجب تقویت پوست نوزاد می گردد.

کرم صورت هیدرا ب ب

برای رطوبت رسانی پوست نوزاد و کودک پس از حمام می توانید از کرم صورت هیدرا ب ب موستلا روی پوست صورت استفاده نمائید. در صورت لزوم می توانید استفاده را تکرار کنید.

هیدرا استیک موستلا

فراورده های آرایشی بهداشتی مثل رژ لب را که شبیه قلم است و با چرخاندن بیرون می آید را استیک می نامند. استیک مرطوب کننندۀ موستلا، دارای پیچی است که با چرخاندن آن یک ماده جامد بیرن می آید که می تواند روی پوست صورت و لب برای مرطوب کردن استفاده شود.

روغن ماساژ

ماساژ دادن کودک برای او لذت بخش است. ماساژ دادن را می توانید با کمک روغن انجام دهید. روغن ماساژ موستلا به صورت اختصاصی برای پوست ظریف کودکان طراحی شده است.

کف حمام موستلا

اگر کودک شما حمام رفتن را دوست ندارد، می تووانید کاری کنید که وقتی در حمام است با کف حبابی ایجاد شده بازی کند و از رایحه آن لذت ببرد. مولتی سنسوری در وان حمام کف حباب دار تشکیل می دهد.

محلول معطر موستلا

نوزادان هم می توانند عطر بزنند. اما نه از عطرهایی که برای خودتان استفاده می کنید. اسپری موستی یک مایع معطر ملایم و بدون الکل از شرکت موستلا است که اختصاصاً برای پوست ظریف کودکان طراحی شده.

محلول پاک کننده فیزیو ب ب

فیزیو ب ب یک ماده پاک کننده آبکی است که نیاز به آبکشی هم ندارد. برای پاکسازی سریع پوست صورت و ناحیۀ پوشک کودک بدون نیاز به آبکشی می توانید از فیزیو ب ب استفاده نمائید.

محلول طرات دهنده پوست

بعد از پاکسازی پوست با شیر پاک کن، مرطوب کننده ای که قایل اسپری کردن باشد بسیار لذت بخش است.

بالم تسکین دهنده موستلا

بالم تسکین دهنده یا سوتینگ کامفورت بالم یک کرم مرطوب کننده است که روی قفسۀ سینه مالیده می شود. موستلا ادعا می کند که رایحه نافذ این محصول، تنفس کودک سرماخورده را باز می کند.• محصولات موستلا بی بی

40cheragh2

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید