کرم رفع خستگی پا

در دوران بارداری، روز به روز وزن شما زیاد شده و فشار بیشتری به پاها وارد می شود. احساس سنگینی، خستگی و پا درد در پایان روز یکی از مشکلات خانمهای باردار است. در این دوران، ماساژ دادن پاها با کرمی که بتواند احساس خنکی و آرامش بدهد بسیار لذت بخش است. موستلا از جمله شرکت هایی است که ایده ساخت چنین کرمی را عملی کرده است.

بالم تسکین دهنده سینه

احساس درد و شقاق نوک سینه یکی از مشکلات رایج تازه مادرها در دوران شیردهی است. به خانم های باردار توصیه می شود از یک ماه قبل از زایمان خودشان را برای مقابله با این مشکل آماده کنند. بالم تسکین دهندۀ سینه موستلا یا بالم شیردهی موستلا اختصاصاً برای نوک سینه طراحی شده است.

ژل قوام دهنده بدن بعد از زایمان

این محصول در برخی داروخانه ها با عنوان ژل لاغری فروخته می شد. به علت عدم استقبال مصرف کنندگان، تولید این محصول توسط کمپانی اکسپانسیانس (تولید کننده موستلا) متوقف گردید.

سرم سفت کننده سینه

بر خلاف تصور رایج، شیردهی به نوزاد تاثیری در افتادگی سینه ها ندارد. بلکه این افتادگی در اثر افزایش حجم سریع پستانها در هنگام بارداری اتفاق می افتد. در واقع اگر شیردهی به خوبی انجام شود و نوزاد به تدریج از شیر گرفته شود، شکل سینه ها محفوظ تر خواهد ماند.

روغن پیشگیری از ایجاد ترک های پوستی

ترک های پوستی یکی از دغدغه های خانم های باردار است. این ترک ها ظاهر ناخوشایندی دارد و جذابیت پوست بدن را کاهش می دهد. موستلا برای پیشگیری از پیدایش ترک های حاملگی روغن استرچ مارک را به تازگی عرضه نموده است.

کرم پیشگیری از ترک بدن

در اثر افزایش وزن ناشی از حاملگی، توان پوست در تطابق یافتن با افزایش حجم بدن کاهش می یابد و ترک های پوستی تشکیل می شوند. موستلا برای پیشگیری از پیدایش این ترک ها راه حلی ارائه نموده است. این کرم قبلا دابل اکشن موستلا نام داشت.

سرم ترمیم کننده ترک های بدن

وقتی ترک های پوستی تشکیل شد، از بین بردن آن بسیار مشکل و گاهی نشدنی است. موستلا برای رفع ترک های پوستی که زمان زیادی از پیدایش آن نمی گذرد، سرم استرچ مارم را پیشنهاد می کند.

بالم مرطوب کننده و تسکین دهنده

این کرم مرطوب کننده به طور اختصاصی برای دوران بارداری و پس از زایمان طراحی شده تا رطوبت پوست را ترمیم نموده و احساس سوزش و کشیدگی پوست در این دوران را تسکین دهد.

کرم سه مرحله ای ویتامین بریر

پوست ناحیۀ پوشک نوزاد، خصوصاً در یک سال اول پس از تولد، بسیار حساس و ظریف است. به همین علت سریع تحریک می شود. حدود 60 درصد از نوزادان تا قبل از 12 ماهگی دچار این مشکل می شوند. اصطکاک ناشی از پوشک، تماس با مدفوع و ادرار، مصرف غذاهای جامد، اسهال، عفونت و مصرف برخی داروها می توانند موجب ایجاد ادرارسوختگی شوند. اگرچه ادرارسوختگی معمولاً بی خطر است اما نباید از آن چشم پوشی کرد زیرا می تواند دردناک باشد و کودک شما را به مراقبت های پزشکی نیازمند نماید. کرم ویتامین بریر در سه مرحله با ادرار سوختگی مقابله می کند.

شامپو سر و بدن کودک

حمام روزانه زمان مهمی در زندگی کودکتان است: علاوه بر پاکیزگی، لحظات لذت بخشی را نیز با کودکتان تجربه می کنید. شویندۀ سر و بدن 2 در 1 موستلا، کفی کرمی تشکیل داده و با رایحۀ ملایم پوست سر و بدن کودک را می شوید. به راحتی آبکشی شده، پوستی نرم به جا می گذارد. بسته بندی تیوبی، حمل محصول را آسان نموده است.

شامپو بچه موستلا

فیزیولوژی پوست سر و موی سر کودک با بزرگسال فرق می کند. از طرفی برای بچه های باید شامپویی استفاده شود که چشم را نسوزاند.

روغن حمام موستلا

دوست دارید کودک شما در وان شیر حمام کند؟ نیازی به پر کردن وان حمام با شیر نیست! یک یا دو درب بطری از این محصول می تواند آب یک وان حمام را همانند شیر نماید.

شیر بدن موستلا

مرطوب کننده های بدن را که از نظر قوام، شبیه شیر هستند را شیر بدن می نامند. مناسب پوست های خشک. شیر بدن موستلا با برخورداری از کمپلکس نوتری پروتکتیو (کلد کرم + سرامیدها) پوست خشک را تغذیه نموده و التیام می بخشد.

ژل پاک کننده سر و بدن موستلا

پاک کننده هایی را که از نظر قوام، شبیه ژل باشند را ژل پاک کننده می نمامند. ژل پاک کنندۀ سر و بدن موستلا را می توانید به عنوان بخشی از برنامۀ بهداشت روزانۀ کودکانی که پوستشان دچار سوزش موقتی و خشکی ذاتی است استفاده نمائید.

شیر پاک کننده صورت و ناحیه پوشک موستلا

پاک کننده هایی را که از نظر قوام، شبیه شیر باشند را شیر پاک کننده می نمامند. شیر پاک کنندۀ موستلا بدون ایجاد خشکی، پوست صورت و ناحیۀ پوشک را پاک می کند.

کلدکرم کودکان موستلا

کلد کرم ها مرطوب کننده هایی هستند که چربی و روغن بیشتری دارند.کلد کرم موستلا با برخورداری از کمپلکس نوتری پروتکتیو (کلد کرم + سرامیدها) و همچنین کرۀ شی باتر پوست را تغذیه نموده و التیام می بخشد.

ژل پاک کننده درموکلنزینگ

درمو به معنای پوستی و کلنزینگ به معنای پاک کنندگی است. لوسیون پاک کنندۀ درموکلنزینگ موستلا پوست بدن و همچنین موی سر نوزاد را به طور کامل و با ظرافت پاک می کند.

کف شامپو نوزادان

فوم شامپوی موستلا از شامپوهایی است که خود بخود پس از بیرون آمدن از بطری، کف می کند. این ویژگی باعث می شود که استفاده از محصول آسانتر بوده و شامپو وارد چشم ها نشود.

صابون موستلا

ایرانی ها صابون را خیلی دوست دارند! صابون موستلا بسیار ملایم بوده و حاوی کلد کرم می باشد.

لوسیون بدن هیدرا ب ب

لوسیون بدن موستلا برای رطوبت رسانی روزانه به پوست ظریف کودکان و نوزادان طراحی شده و موجب تقویت پوست نوزاد می گردد.

کرم صورت هیدرا ب ب

برای رطوبت رسانی پوست نوزاد و کودک پس از حمام می توانید از کرم صورت هیدرا ب ب موستلا روی پوست صورت استفاده نمائید. در صورت لزوم می توانید استفاده را تکرار کنید.

هیدرا استیک موستلا

فراورده های آرایشی بهداشتی مثل رژ لب را که شبیه قلم است و با چرخاندن بیرون می آید را استیک می نامند. استیک مرطوب کننندۀ موستلا، دارای پیچی است که با چرخاندن آن یک ماده جامد بیرن می آید که می تواند روی پوست صورت و لب برای مرطوب کردن استفاده شود.

روغن ماساژ

ماساژ دادن کودک برای او لذت بخش است. ماساژ دادن را می توانید با کمک روغن انجام دهید. روغن ماساژ موستلا به صورت اختصاصی برای پوست ظریف کودکان طراحی شده است.

کف حمام موستلا

اگر کودک شما حمام رفتن را دوست ندارد، می تووانید کاری کنید که وقتی در حمام است با کف حبابی ایجاد شده بازی کند و از رایحه آن لذت ببرد. مولتی سنسوری در وان حمام کف حباب دار تشکیل می دهد.

محلول معطر موستلا

نوزادان هم می توانند عطر بزنند. اما نه از عطرهایی که برای خودتان استفاده می کنید. اسپری موستی یک مایع معطر ملایم و بدون الکل از شرکت موستلا است که اختصاصاً برای پوست ظریف کودکان طراحی شده.

محلول پاک کننده فیزیو ب ب

فیزیو ب ب یک ماده پاک کننده آبکی است که نیاز به آبکشی هم ندارد. برای پاکسازی سریع پوست صورت و ناحیۀ پوشک کودک بدون نیاز به آبکشی می توانید از فیزیو ب ب استفاده نمائید.

محلول طرات دهنده پوست

بعد از پاکسازی پوست با شیر پاک کن، مرطوب کننده ای که قایل اسپری کردن باشد بسیار لذت بخش است.

بالم تسکین دهنده موستلا

بالم تسکین دهنده یا سوتینگ کامفورت بالم یک کرم مرطوب کننده است که روی قفسۀ سینه مالیده می شود. موستلا ادعا می کند که رایحه نافذ این محصول، تنفس کودک سرماخورده را باز می کند.

کرم پاک کننده استلاتوپیا

برای تمیز کردن پوست هایی که مستعد خشکی هستند، استفاده از کرم های پاک کننده ایده خوبی است. برای پاکسازی روزانۀ پوست بسیار خشک و مستعد اگزما می توانید کرم پاک کنندۀ استلاتوپیا را روی صورت و بدن کودک و نوزاد در زمان استحمام هم با وان هم با دوش استفاده نمائید.

روغن شیری حمام استلاتوپیا

این روغن هم آب وان حمام را مثل شیر می کند. اما برای پوست های مستعد اگزما طراحی شده است.

کرم امولینت استلاتوپیا

امولینت به معنای مرطوب کننده است که درمورد آن صفحه جداگانه ای در سایت احسان حسنانی وجود دارد. کرم امولینت موستلا دارای بافتی سیال و مخملی بوده و به پوست خشک، احساس نرمی و لطافت می بخشد.

بالم ترمیم کننده استلاتوپیا

بالم ها دسته ای از محصولات آرایش بهداشتی هستند که برای ترمیم یا التیام پوست استفاده می شوند. بالم ترمیم کنندۀ استلاتوپیا لیپیدهای از دست رفتۀ پوست را با استفاده از روغن آفتابگردان جبران نموده و لیپیدهای طبیعی پوست را در پوست های مستعد اگزما افزایش می دهد.

محلول شستشوی استلاتوپیا

محلول شستشوی استلاتوپیا یکی دیگر از محصولات آرایشی بهداشتی پاک کننده بدون نیاز به آبکشی یا no rinse است. این محصول به طور اختصاصی برای پوست کودکان مستعد آتوپی و اگزما طراحی شده.

شیر بدن استلاپروتکت

مرطوب کننده های آرایشی بهداشتی که قوامی شبیه شیر دارند و برای مرطوب کردن پوست بدن استفاده می شوند را شیر بدن می نامند. شیر بدن استلاپروتکت به صورت اختصاصی برای پوست های حساس و تحریک پذیر نوزادان و کودکان طراحی شده است.

کرم صورت استلاپروتکت

کرم صورت استلاپروتکت به صورت اختصاصی برای پوست های حساس و تحریک پذیر نوزادان و کودکان طراحی شده است.

ژل پاک کننده پرچربی استلاپروتکت

به پاک کننده های آرایشی بهداشتی که قوامی شبیه ژل دارند، ژل پاک کننده گفته می شود. ژل پاک کنندۀ پرچربی استلاپروتکت به صورت اختصاصی برای پوست حساس نوزادان و کودکانی که ناملایمات محیط را تحمل نمی کنند، طراحی شده است. ب

ژل شوینده و محافظ استلاتریا

ژل شوینده و محافظ استلاتریا به صورت اختصاصی برای نوزادان و کودکان طراحی شده است. خشکی زدگی پوست اطراف دهان و لای چین های پوستی را می توان با این ژل پاکسازی نمود. این ژل را همچنین می توان برای شست و شوی آلت تناسلی نوزادان (هم دختر، هم پسر) حتی در دورۀ فعال بیماری می توان استفاده نمود.

کرم ترمیم کننده استلاتریا

کرم ترمیم کنندۀ استلاتریا برای تسکین التهابات موضعی و قرمزی هایی که می توانند منجر به پخش باکتری در صورت و بدن شود، استفاده می شود.

کرم استلاکر موستلا

کرم استلاکر موستلا برای کودکان و نوزادانی طراحی شده که روی سرشان شوره های چرب تشکیل می شود. این کرم، شوره های چرب را پاک نموده و ترشح سبوم توسط غدد چربی پوست را تنظیم می نماید.

لوسیون ضدآفتاب صورت موستلا

محصولات ضدآفتاب که قوامی مایع مانند دارند ، لوسیون ضد آفتا گفته می شود. لوسیون ضدآفتاب صورت موستلا با محافظت خیلی بالا برای پوست صورت کودکان طراحی شده تا از آن در برابر پرتوهای آفتاب خصوصاً اشعۀ مضر فرابنفش محافظت نماید.

لوسیون ضدآفتاب صورت و بدن موستلا

لوسیون ضدآفتاب صورت و بدن موستلا ترکیبی متشکل از فیلترهای ضدآفتاب ارگانیک و معدنی بوده و از پوست بدن کودک در برابر پرتوهای مضر فرابنفش محافظت می نماید.

اسپری ضدآفتاب موستلا

به محصولات ضدآفتاب که به فرم اسپری عرضه می شوند، اسپری ضدآفتاب گفته می شود. این ضدآفتاب، بافتی کرم مانند و بسیار سیال دارد اما برای استفادۀ راحت تر به فرم اسپری بسته بندی شده تا به راحتی در تمام قسمت های بدن استفاده شود.

اسپری افترسان موستلا

برافروختگی پوست ناشی از مواجهه با آفتاب را می توان با اسپری های بعد از آفتاب یا after sun التیام بخشید. اسپری افترسان موستلا به طور اختصاصی برای پوست ضعیف کودکان و نوزادان طراحی شده است.

beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید