شرکت نگین بهداشت آرین تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای پرژک می باشد. در کارخانه «نگین بهداشت آرین» انواع محصولات انواع شامپو شامل شامپو انار، شامپو بابونه، شامپو بچه، شامپو رزماری، شامپو زیتون، شامپو سبوس، شامپو سدر، شامپو سیر، شامپو فلفل، شامپ گردو تولید می شود.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت نگین بهداشت آرین نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


شامپوهای پرژک
عکس: شامپوهای پرژک
شرکت نگین بهداشت آرین با مدیریت آقای اصغر نمکی عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران- میرداماد نبش آفریقا پلاک 410 طبقه 4 واحد 23 تلفن: 88671006-7

آدرس اینترنتی سایت شرکت نگین بهداشت آرین parjak.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، اخبار و مقالات، اشاره نمود.

شامپو انار:

محافظ رنگ مو، مناسب انواع موها خصوصاً موی رنگ شده. انار به علت برخورداری از پلی فنل ها و تانین ها دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی بوده و رنگ مو را به واسطه وجود این ترکیبات در برابر تابش فرابنفش خورشید محافظت نموده و با تحریک سلولی از پیری پوست سر جلوگیری می کند. عصاره انار، آنتی باکتریال و آنتی بیوتیک می باشد. آنتوسیانین ها و تیانین ها از مهمترین ترکیبات تشکیل دهنده روغن هسته انار می باشند.

شامپو بابونه پرژک:

حاوی عصاره بابونه و ویتامین B5. ماده اصلی تشکیل دهنده عصاره بابونه که باعث نرم کنندگی و مرطوب کنندگی مو می شود، پلی ساکاریدهای آن است. همچنین بابونه به علت داشتن آمازولن آرامبخش و نرم کننده است. عصاره بابونه یک آنتی اکسیدان پلی فنلی به نام کلروجنیک اسید دارد که با دفع رادیکال های آزاد، از آسیب دیدن سلول ها و پیری پوست جلوگیری می کند. بیزابولول موجود در شامپو بابونه پرژک دارای خاصیت ضدالتهابی و ضد میکروبی می باشد. ویتامین B5 موجود در شامپو بابونه در قسمت ساقه موی سر جذب شده و به عنوان مرطوب کننده عمل می کند. عصاره بابونه غنی از تانن ها و بیزابولول می باشد.

شامپو بچه پرژک:

حاوی پروتئین هیدرولیزشده ابریشم. فیبرووین و سریسین نام پپتیدهای ابریشم است که موجب افزایش درخشش، انعطاف و خاصیت کشسانی موی سر می شود. پپتیدهای سریسین، میل ترکیبی زیادی نسبت به موی انسان دارند. این پپتیدها به دلیل این جذب تمایلی بالا روی سطح مو لایه نازک و فیلم روشنی تشکیل داده و مو را از عوامل خارجی محافظت می کنند. سریسین جاذب اشعه فرابنفش آفتاب بوده و به عنوان ضدالتهاب و ضد چروک در این شامپو استفاده شده است. پروتئین ابریشم هیدرولیز شده حاوی 18 نوع آمینواسید است که در میان آن ها گلایسین، آلانین، سرین و تایروسین اهمیت زیادی دارند.

شامپو رزماری:

حاوی عصاره طبیعی رزماری، ضدشوره و ضد ریزش مو. عصاره رزماری خاصیت قارچ کش دارد و از رشد مخمر و ایجاد شوره سر پیشگیری می کند. همچنین در رفع شوره سنگین سر نیز مؤثر است. عصاره رزماری حاوی ترکیبات فلاونوئیدی و فنولی از جمله فنولیک اسید و فنولیک دیترپن ها بوده و از آسیب اکسیدانی رادیکال های آزاد و پرتوهای فرابنفش از پوست و مو محافظت می کند. عصاره رزماری همچنین دارای خاصیت ضدقارچ بوده و از رشد مخمرها جلوگیری می کند. استفاده موضعی از رزماری ریزش موی وراثتی یا ژنتیکی را با ممانعت از پیوند دی هیدروتستوسترون به گیرنده های هورمونی ریزش مو را کاهش می دهد.

شامپو زیتون پرژک:

حالت دهنده، مرطوب کننده و محافظ. حاوی عصاره زیتون، غنی از اسیدهای چرب مثل اولئیک اسید می باشد. لیپیدها علاوه بر نقش تغذیه ای، نقش ساختاری نیز در پوست و مو دارند. لیپیدها پیش ساز هورمون های مهم هستند و ویتامین های چربی دوست را جذب و منتقل می کنند. ترکیبات فنولی موجود در عصاره و روغن زیتون، مولکول های ناپایدار را تخریب کرده و از آسیب کلاژن جلوگیری می کند.

شامپو سبوس برنج پرژک:

حاوی عصاره سبوس، نرم کننده و تقویت کننده مو و پوست سر. سبوس برنج غنی از ویتامین E و ترکیبات مشابه ویتامین E می باشد. از سبوس برنج ترکیبی به نام گامااوریزانول تهیه می شود که خاصیت آنتی اکسیدانی و ضدپیری دارد. سبوس برنج غنی از توکوتری انول می باشد که ساختاری مشابه ویتامین E دارد. سبوس برنج به عنوان یک مرطوب کننده انسدادی عمل می کند و آب را در لایه شاخی پوست انباشته می کند.

شامپو سدر پرژک:

شامپو روزانه و ضدعفونی کننده حاوی سدر. سدر دارای خواص آنتی اکسیدانی می باشد و آنتی اکسیدان های قدرتمندی مثل گلوکوزیدها، فنول ها، ساپونین ها و تانین ها را در خود دارد. این ترکیبات اکسیدانی و آنتی اکسیدانی از پروکسید شدن لیپیدها جلوگیری کرده و با تثبیت رادیکال های آزاد از پوست سر محافظت می کنند. سدر همچنین دارای خاصیت ضدالتهابی، آنتی باکتریال و آنتی بیوتیکی دارد.

شامپو سیر پرژک:

حاوی عصاره سیر بدون بو. عصاره سیر دارای خواص ضد ریزش مو می باشد. آدنوزین های سیر سلول های پوست و مو را ترمیم نموده و با تأثیر بر پیاز مو، موجب رشد مجدد آن می شوند. در عصاره سیر ترکیبات اورگانوسولفور مثل آلیسین وجود دارد که ضدباکتری و قارچ کش می باشد. به همین علت شامپو سیر پرژک از خاصیت ضدشوره برخوردار است.

شامپو فلفل پرژک:

حاوی عصاره فلفل، تغذیه کننده ریشه مو و حجم دهنده مو. کپسایسین ماده اصلی موجود در فلفل است. وجود کپسایسین در عصاره فلفل، گردش خون مویرگی را در پوست سر افزایش داده و به این ترتیب عامل اصلی نازکی و ضعیف شدن پیاز مو را رفع می کند.

شامپو گردو پرژک:

حاوی عصاره گردو، براق کننده، نرم کننده و حجم دهنده. ماده مؤثره عصاره گردو مولکولی به نام جاگلن می باشد که به فیبرهای کراتینی مو متصل گردیده و موجب براق شدن مو می شود. عصاره گردو همچنین از موی سر در برابر پرتوهای فرابنفش محافظت می کند. تانین های عصاره گردو همچنین به عنوان قابض عمل می کنند و برای درمان خارش پوست سر مفید می باشند.beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید