مختصری از فرایند تولید

وکس پلی اتیلن محصول جانبی فرایند تولید پلی اتیلن است. گاز اتیلن در هگزان حل شده و همراه با کاتالیست در یک راکتور سه فازی (اسلاری) عمل پلیمریزاسیون انجام می شود. خروجی راکتور وارد سانتری فوژ شده و خروجیهای سانتری فوژ یکی جریان اصلی (پلیمر همراه با کمی حلال) و یکی جریان فرعی (وکس همراه حلال) می باشد. حلال همراه وکس در چند مرحله تبخیرشده و نهایتا وکس به صورت مذاب وارد تانک ذخیره می شود.
تانک ذخیره
تانک ذخیره وکس مذاب

جابجایی

یک پاتیل فلزی که تا نیمه از اب پرشده در زیر آن قرار گرفته و وکس مذاب را داخل آن می ریزند تا سرد شده و به حالت وکس در بیاید. وکس تولید شده در این مرحله بسیار سفید و مرغوب است. گوشه سمت چپ بالا که کمی تیره تر است بعلت این است که کارگر با خاک انداز از روی زمین جمع آوری کرده و به پالت اصلی اضافه نموده است.
پاتیل
پاتیل حاوی وکس پلی اتیلن درست بعد از تولید

خشک کردن

پاتیل فلزی توسط لیفت تراک به محل جمع آوری وکس منتقل می شود. در آنجا توسط لیفت تراک سر و ته شده و مواد را روی سطح زمین کثیفی پهن می کند.
خشک کردن وکس پلی اتیلن
خشک کردن وکس پلی اتیلن
به وکس پهن شده به مدت یک روز کاری زمان داده می شود تا آب آن کم شود. سپس این مواد با بیل از روی سطح زمین برداشته شده و به داخل جامبوبگ می ریزد.

بسته بندی

جامبوبگ های حاوی وکس پلی اتیلن
جامبوبگ های حاوی وکس پلی اتیلن

بارگیری

بارگیری صحیح
روش صحیح بارگیری وکس پلی اتیلن
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید