شرکت شرکت صنعتی و بازرگانی صحت تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای صحت می باشد. در کارخانه «شرکت صنعتی و بازرگانی صحت» انواع محصولات شامپو، نرم کننده مو، بدن شو، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، مایع سفیدکننده و ضدعفونی کننده، محصولات هتلی شامل شامپو سدر، شامپو بادام، شامپو حنا، شامپو سیر، شامپو بابونه، شامپو مورد، شامپو زیتون تولید می شود. شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در سال 1335 تأسیس شد و اولین شرکت تولیدکننده شامپوهای گیاهی در کشور می باشد. محصولات صحت که از تولیدات این شرکت می باشند، در کشورهای عربی و سایر کشورهای همسایه صادر می شوند. استانداردهای ایزو9000 و ایزو 14000 در این شرکت رعایت می شود و رعایت اصول GMP یکی از موارد خط مشی این شرکت می باشد.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت شرکت صنعتی و بازرگانی صحت نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


شامپوهای صحت
عکس: شامپوهای صحت
شرکت شرکت صنعتی و بازرگانی صحت با مدیریت آقای فرهاد نیلفروشان عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهرانپارس دماوند خیابان دماوند خیابان اتحاد خیابان 17 غربی نبش کوچه 5 پلاک 26 تلفن: 2173471

آدرس اینترنتی سایت شرکت شرکت صنعتی و بازرگانی صحت sehat.ir می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، کاتالوگ محصولات، لیست قیمت، سایت چند زبانه، اشاره نمود.

شامپو سدر صحت

حاوی عصاره برگ گیاه سدر: گیاه سدر خنک کننده بوده و ریشه موها را مقاوم می کند. خاصیت ضد میکروبی دارد. با برخورداری از تانن شوره سر را برطرف می کند. سدر مقاومت پوست سر را در برابر گرما افزایش می دهد. برگ سدر دارای تانن، استرول های گیاهی و ساپونین است. ساپونین عامل کف کنندگی برگ سدر به شمار می آید. سدر در درمان برخی عفونت ها مؤثر است. پودر سدر در آب، لعاب و کف تولید می کند. ویژگی های سدر را می توان به این صورت خلاصه کرد: تقویت موی سر، دفع شوره، کف کنندگی، شویندگی، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی

شامپو بادام:

شامپویی حاوی روغن بادام و گلیسیرین. روغن بادام حاوی ویتامین ها و اسیدهای چرب است. روغن بادام از خشکی مو جلوگیری کرده و از مو در برابر آلودگی ها و تابش آفتاب محافظت می کند. در بادام شیرین 50 تا 55 درصد روغن وجود دارد. در بادام تلخ، 40 تا 45 درصد روغن وجود دارد.

شامپو زیتون:

شامپو زیتون صحت حاوی روغن زیتون و گلیسیرین می باشد. روغن زیتون دارای آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب امگا3، امگا9 و همچنین آهن می باشد. روغن زیتون اثر نرم کننده دارد و تحریکات پوست بدن را در موارد آفتاب زدگی درمان می کند.

شامپو سیر صحت:

دارای عصاره گیاه سیر که خواص ضد التهاب، ضد باکتری، ضد قارچ و کراتئولیتیک (پوسته ریزی) دارد. عصاره سیر همچنین گردش خون موضعی را افزایش داده و ترشح چربی پوست سر را کاهش می دهد. عصاره سیر رشد موها را تقویت می کند.

شامپو مورد صحت:

حاوی عصاره طبیعی گیاه مورد. عصاره مورد حاوی تانن می باشد که خاصیت ضدمیکروبی، ضد التهابی و تقویت پوست و مو دارد. مورد علاوه بر تانن، دارای مواد رزینی و گامفن بوده و 30 درصد اسانس دارد. به عبارت دیگر از هر 100 کیلوگرم برگ گیاه مورد 300 گرم اسانس تولید می شود.

شامپو بابونه صحت

حاوی عصاره گیاه بابونه: عصاره این گیاه ضد خارش و تسکین دهنده است. همچنین بابونه تقویت کننده ریشه مو و رفع کننده حساسیت های پوستی می باشد. بابونه یا ماتریکاریا گیاهی کوچک و پر از سرشاخه های گلدار است. اسانس روغن بابونه در عطرسازی و ساخت شامپو استفاده می شود.

شامپو حنا صحت:

حاوی عصاره گیاه حنا با خاصیت ضدالتهابی و ضد قارچی. گیاه حنا خنک کننده پوست و شاداب کننده موی سر است. حنا موی سر را تقویت نموده و آسیب دیدگی مو را ترمیم می کند. برگ های حنا حاوی تانن و فلاونوئیدها می باشند. همانطور که می دانید از حنا برای رنگ کردن نیز استفاده می شود. اما عصاره حنای به کار رفته در شامپو حنای صحت، فاقد مولکول رنگی حنا می باشد.beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید