خدمات طراحی سایت برای شرکت های های آرایشی بهداشتی  

خدمات طراحی سایت برای شرکت های های آرایشی بهداشتی

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
مدرس و پژوهشگر صنایع آرایشی بهداشتی
چکیده: شما باید متناسب با نوع تجارتتان و اینکه در آینده چه کارهایی می خواهید با این سایت انجام دهید، قالب سایت خود را سفارش دهید.

مقدمات راه اندازی وب سایت

اولین قدم برای داشتن یک وب سایت، گرفتن دامنه و هاست است. دامنه در واقع نام وب سایت شما است که باید قبلا ثبت نشده باشد. مثلاٌ نام دامنه این سایت hosnani.com است. هاست در واقع فضایی از وب است که برای قرار دادن مطالبتان اجاره می کنید. مرحله بعدی طراحی قالب سایت است. هزینه طراحی قالب سایت معمولا از ۲۰۰ هزار تومان شروع می شود و تا چند میلیون تومان هم ممکن است برسد. شما باید متناسب با نوع تجارتتان و اینکه در آینده چه کارهایی می خواهید با این سایت انجام دهید، قالب سایت خود را سفارش دهید.

بخش های اصلی یک سایت آرایشی بهداشتی

۱- صفحه اول: در این صفحه که به آن صفحه اصلی، هوم پیج یا خانه می گویند در آن لوگوی شرکت، منوها و لینک مهمترین مطالب سایت درج می شود. بعضی وب سایت ها در این صفحه اسلایدر قرار می دهند که در آن چند عکس گرافیکی زیبا و بزرگ قرار داده می شود.
۲- درباره ما: در این صفحه، توضیحاتی در مورد کسب و کار شما و اینکه چه کسی هستید و چه خدماتی ارائه می کنید و چه محصولاتی دارید ارائه می شود.
۳- معرفی محصولات: محصولات شما همراه با عکس هر محصول و توضیح کوتاهی در مورد آن ارائه می شود. بهتر است برای معرفی هر یک از محصولات صفحه اختصاصی جداگانه طراحی شود. در صفحه اختصاصی هر محصول، علاوه بر عکس، توضیحاتی در مورد مشخصات محصول آرایشی بهداشتی و سپس روش مصرف و ترکیبات تشکیل دهنده ارائه می شود.
۴- تماس با ما: اطلاعات تماس از جمله آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل و دیگر راه های تماس با شرکت شما در صفحه جداگانه ای به نام تماس با ما باید درج شود.
۵- مقالات: برای ارتقاء سایت در موتورهای جست و جو و همچنین اطلاع رسانی و آگاه نمودن مصرف کنندگان، نوشتن مقاله و مطلب ضروری است. روش کار به این صورت است که بخشی به نام مقالات تهیه می کنید و در آن به نوشتن مطالب علمی و آموزشی که به معرفی محصولاتتان مرتبط است، ارائه می کنید.


• خدمات طراحی سایت

40cheragh2

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1

معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی این مطلب

1- جار = Jar

تلفظ blender jar ↓
2- روش مصرف = Direction Of Use روش مصرف، راهنمای استفاده
3- مصرف کنندگان = Consumers مصرف کنندگان 


تلفظ consumers ↓

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید