معرفی وبلاگ ها و سایت های آرایشی و زیبایی  

معرفی وبلاگ ها و سایت های آرایشی و زیبایی

نویسنده:

ehsan hosnani
احسان حُسنانی
مدرس مراقبت از پوست
WhatsApp: 09101971690
شماره درج شده فقط برای دریافت آموزش های رایگان و اطلاع در مورد پکیج های آموزشی و وبینارها است.
در حال حاضر فرصت پاسخگویی به سوالات وجود ندارد.
برای دریافت آموزش های رایگان، کلمه هدایا را با واتسپ بفرستید.
برای اطلاع از سرفصلهای پکیج آموزشی مراقبت از پوست و مو، کلمه پکیج را بفرستید.وب گردی

مجله زیبازن

مجله اینترنتی زیبازن دارای بخش های مختلفی است که یکی از بخش های آن آرایش و زیبایی می باشد. نکات آرایشی و زیبایی، آرایش چشم، آرایش مو، آرایش چهره، آرایش لب، ناخن، نگهداری از لوازم آرایشی و ماسک و لایه بردار از جمله مطالبی است که درج شده می باشد.

پرتال علمی، فرهنگی و خبری گوهر

این وب سایت دارای بخش های مختلفی است که در بخش سلامت مواردی همچون اخبار پزشکی، پوست و مو، دهان و دندان وجود دارد. در مقاله زیر از این وب سایت، انواع مختلف لوازم آرایشی و کاربرد آن ها به همراه عکس نمایش داده شده است.

سایت تخصصی آرایشی – رژ لب

یک سایت بسیار عالی که در آن ویدئوهای آموزش آرایش و مقالات آرایشی بهداشتی و آموزشی نمایش داده می شوند. مطالب، عکس ها و ویدئوهای این وب سایت، تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده و حاوی مطالب غیراخلاقی نیست. معرفی محصولات، معرفی آرایشگاه ها، معرفی کلینیک های زیبایی، آرایشگران برتر، کلاس های آموزشی آرایشی، مقالات زیبایی، فیلم های آرایشی از قسمت های مختلف این وب سایت است. اگر علاقه مند به نوشتن مطالب آرایشی بهداشتی هستید، می توانید برای خودتان حساب خودتان حساب کاربری ایجاد کرده و در سایت رژ لب درج کنید.

آموزش گام به گام آرایش چشم ها

در مجله اینترنتی برترین ها مقاله ای به چشمم خورد که بسیار جالب بود. در این مقاله، آموزش قدم به قدم آرایش چشم از آرایش مژه ها، سپس سایه چشم و بعد خط چشم و ریمل به همراه تصویر آموزش داده شده است.

سایت انجمن تخصصی آرایشگران

در این سایت محلی برای تبادل نظر در موضوعات مختلف آرایشی بهداشتی، آرایش، زیبایی

عوارض لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی

مدیرکل مرکز آزمایشگاههای مرجع کنترل غذا و داروی وزارت بهداشت نسبت به عوارض سرطانزای استفاده از فرآورده های آرایشی و بهداشتی و غذایی تقلبی هشدار داد و گفت: وزارت بهداشت هیچ تعهدی در قبال فرآورده هایی که از ماهواره تبلیغ می شوند، ندارد.
بیشتر

مواد آرایشی و بهداشتی از چه ترکیباتی ساخته شده اند!؟

محصولات آرایشی و بهداشتی از ترکیبات مختلفی تشکیل شده است ، که مهمترین این ترکیبات عبارتند از:
ادامه

چگونه از سلامت محصولات آرایشی و بهداشتی مطمئن شویم؟

در سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اداره‌ای تحت عنوان اداره کل مواد خوراکی، آرایشی و بهداشتی وجود دارد که بخشی از آن تحت نام اداره آرایشی و بهداشتی و سموم فعالیت می‌کند که وظایف آن شامل اطمینان از استقرار نظام کیفیت در کارخانجات تولید کننده محصولات خارج و داخل کشور و محصولات وارد شده، ثبت محصولات و صدور پروانه‌های واردات یا تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، بررسی و تایید طرح برچسب‌های محصولات، بررسی و تهیه لیست مواد غیرمجاز در فرآورده‌ها و موارد دیگر است. آزمایشاتی كه برای بررسی بی‌خطری ترکیبات به کار رفته در این محصولات در دنیا انجام می‌شود متفاوت است و می‌تواند شامل میزان تحریک، میزان نفوذ به بدن و غیره باشد که البته انجام آنها اغلب برای کارخانجات تنها در جهت حفظ اعتبار شرکت انجام می‌شود و قوانین الزام آوری برای اغلب این آزمایشات وجود ندارد.
دکتر پانته آ شکر ریز

بررسی اثربخشی تبلیغات اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی براساس مدل داگمار

هدف این پژوهش، بررسی اثربخشی تبلیغات اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی براساس مدل داگمار میباشد و مدل چهار وجهی داگمار دارای مؤلفه های آگاهی، ادراک، متقاعد شدن، و رفتار خرید میباشد. در این پژوهش پس از طراحی پرسشنامه؛ برای تایید روایی آن از نظر اساتید و متخصصان وبرای تایید پایایی آن از آلفای کرونباخ استفاده شد. دادهها به صورت نمونه گیری در دسترس از نمونه آماری که ۳۸۴ نفر از مصرف کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در شهر شیراز میباشند جمع آوری و با استفاده از نرمافزار آماری Spssو از طریق آزمون دو جملهای مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند.
نتایج حاصل از آزمون نشان میدهد که هر چهار فرضیهی پژوهش مورد تایید قرار گرفتند؛ یعنی تبلیغات اینترنتی بر آگاهی، ادراک، متقاعد شدن، و رفتارخرید افراد تاثیر دارد.
سیویلیکا

عوامل اجتماعي و روان شناختي موثر بر ميزان مصرف مواد آرايشي توسط دانشجويان دختر

هدف از انجام اين پژوهش بررسي عوامل اجتماعي و روان شناختي موثر بر ميزان مصرف مواد آرايشي در بين دانشجويان دختر بوده است
نتيجه گيري: عامل اجتماعي مهم تر از ويژگي هاي شخصيتي در مصرف مواد آرايشي توسط دانشجويان دختر مي باشند.
مشاهده و دانلود مقاله

بررسي ميزان سرب در مارک هاي پرمصرف محصول آرايشي سايه چشم در شهر اصفهان

سرب از راه هاي مختلف اعم از خوراکي، تنفسي و پوستي وارد بدن انسان مي گردد. يکي از منابع پوستي ورود سرب به بدن توسط مواد آرايشي مانند رژ لب و سايه چشم مي باشد. ورود سرب به بدن باعث ايجاد خطراتي مانند فشارخون دوران بارداري، سقط جنين و کاهش عملکرد سيستم عصبي نوزادان مي گردد. در اين مطالعه، ميزان سرب در رايج ترين سايه چشم هاي مصرفي در بازار مورد بررسي قرار گرفت تا ايمني و کيفيت آنها سنجيده شده و در نهايت مرغوب ترين نوع آنها تعيين گردد.
مشاهده مقاله

تعيين غلظت فلزات کادميوم و سرب در محصولات آرايشي کرم ضدآفتاب، رژلب و رنگ مو

توسعه صنعت محصولات آرايشي، گرايش مردم بخصوص خانم ها نسبت به زيبايي ظاهري، نياز و استفاده از اين محصولات را افزايش داده است. با توجه به حضور فلزاتي چون سرب و کادميوم به عنوان ماده نگهدارنده و رنگي در اين محصولات، به تعيين غلظت اين فلزات در محصولات آرايشي کرم ضدآفتاب، رژلب و رنگ مو پرداخته شد
ادامه


• وب گردی

ch1400 azar2
برای ثبت نام در وبینار آنلاین و مجازی چلچراغ کابین آپدیت 1400 سری آذرماه، کلمه چلچراغ را با واتسپ به شماره 09101971690 ارسال کنید یا روی تصویر بالا کلیک کنید

dvd10
پکیج آموزشی در حال حاضر شامل ده عنوان دی وی دی است که پیشنهاد می شود با ترتیبی که شماره گذاری شده استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر کلمه پکیج را با واتسپ به شماره 09101971690 ارسال فرمایید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید


راهنمای خرید عطر همه چیز در مورد سورفکتانتها موم زنبور عسل پویان تولید با ظرفیت خالی
linkedin facebook youtube gplus instagram aparat aparat

تمام مطالب این وب سایت با قلم احسان حسنانی نگاشته یا ترجمه شده است. کپی برداری فقط با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است.