گزارش از گروه بهداشتی فیروز 

گزارش از گروه بهداشتی فیروز

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانیفیروز
شرکت فیروز تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای فیروز می باشد. در کارخانه «فیروز » انواع محصولات استحمام، صابون، مراقبت از مادر، مراقبت از کودک، محافظت، نظافت شامل شامپو بدن کودک، لوسیون بدن کودک، شامپو بچه، صابون بچه، وازلین، روغن بچه، ژل بهداشتی بانوان، پودر بچه، صابون تولید می شود. گروه بهداشتی فیروز یکی از بزرگترین شرکت های ایرانیست که انحصارا در زمینۀ تولید محصولات بهداشتی کودک فعالیت می نماید. فیروز در سال 1353با شرکت جانسون اند جانسون آمریکا مشارکت داشت. مدیر عامل این مجموعه آقای سید محمد موسوی یک کارآفرین نمونه است. این شخص تاکنون بیش از 300 شغل پایدار برای معلولان در مجموعۀ فیروز ایجاد نموده است.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت فیروز نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


شامپو بچه فیروز با رایحه لاواند
عکس: شامپو بچه فیروز با رایحه لاواند
شرکت فیروز با مدیریت آقای حاج محمد موسوی عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران – فلکه دوم صادقیه، ابتدای بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان‎مرودشت، پلاک 5 ساختمان گروه بهداشتی فیروز تلفن: 44205426-9

آدرس اینترنتی سایت شرکت فیروز firooz.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، معرفی بخش های مختلف این گروه بهداشتی، اخبار، مقالات مختلف در زمینۀ محصولات آرایشی بهداشتی و مواد اولیه، فعالیت های اجتماعی، گالری عکس، گالری فیلم، حضور در شبکۀ ویدئویی آپارات، سایت سه زبانه، قابلیت جست و جو، قابلیت گذاشتن کامنت اشاره نمود.

2017 09 12_194614
آقای دکتر علیرضا فیروز متخصص پوست و آقای دکتر یحیی دولتی متخصص پوست در غرفه الارو به همرا دکتر جورقانیان
2017 09 12_195007
دکتر فیروز مهمان الارو در شانزدهمین کنگره متخصصین پوست


• فیروز

مطلب قبلی: عمادآرا

مطلب بعدی: گل افشان آرایش

کسب و کار خود را در دایرکتوری آرایشی بهداشتی به رایگان معرفی کنید
ثبت نام در دایرکتوری آرایشی بهداشتی
فرم ثبت نام


مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید