سونگا عصاره بخشهای هوایی گیاه «سالیداگو ویرگورا » از گیاهان دارویی بومی سرزمین آمریکای شمالی می باشد. سونگا طی یک فرایند بسیار ملایم از این گیاه استخراج گردیده و پس از استخراج، فرایند پاستوریزاسیون منحصربه فردی نیز بر روی این عصاره انجام می گردد. تنها حلالی که برای استخراج این عصاره استفاده شده آب خالص برگرفته از کوه های آلپ فرانسه می باشد. در این عصاره هیچ ماده نگهدارنده شیمیایی وجود ندارد.
songa
songa
Solidago virgaurea

سونگا: «سفت کننده» و «ترمیم کننده» بافت پوست

برای اثبات اثربخشی سونگا (به عنوان سفت کننده و ترمیم کننده بافت پوست) آزمایشات متعددی انجام شده است. مطالعات In vitro نشان داده اند که سونگا تولید ماده پیش ساز نوع اول کلاژن را تحریک نموده و به این ترتیب یکپارچگی و استحکام پوست را بهینه می سازد. سونگا همچنین اثر قدرتمندی در زدایش رادیکالهای آزاد داشته و از پوست در برابر عوامل آسیب رسان درونی و بیرونی محافظت می نماید.
زدودن رادیکالهای آزاد
سونگا به شکلی معنادار و وابسته به دوز توانایی زدودن رادیکالهای آزاد را دارد
songa-collagen
این مطالعات همچنین نشان دادند که سونگا با افزایش اثر کلاژن در استحکام بخشی موجب تقویت و سفت شدن پوست می گردد.

آزمونهای مصرف کننده

علاوه بر مطالعات آزمایشگاهی، آزمونهای مصرف کننده نیز اثربخشی سونگا را صحه گذاری نمودند.
songa for men
مصرف کنندگان مذکر تائید نمودند که سونگا سوزش پوست را التیام بخشیده، آسیب های پوستی ناشی از تراشیدن پوست با تیغ را کاهش داده، رطوبت پوست، انعطاف و استحکام پوست را بیشتر می نماید.
songa breast
مصرف کنندگان مونث تایید نمودند که سونگا موجب افزایش استحکام و الاستیسیته بافت پوست گردیده و همچنین در سفت کردن سینه ها نیز موثر است. پوست صورت را شاداب نموده و موجب زیبایی آنی پوست می گردد.
رضایت از سونگا
اثربخشی سونگا به عنوان ترمیم کننده بافت پوست در لوسیونهای بعد از اصلاح و همچنین به عنوان ماده استحکام بخش پوست در سرم سفت کننده سینه در آزمونهای مصرف کننده به اثبات رسیده است. میزان مصرف سونگا در فرمولاسیون 1 تا 2 درصد بوده و در دمای 35 تا 40 درجه به فرمولاسیون اضافه گردد.
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید