گزارش از شرکت گیاه گستر فجر  

گزارش از شرکت گیاه گستر فجر

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی
چکیده: شرکت گیاه گستر فجر با هدف تولید و توزیع روغن های گیاهی خالص، کرم های گیاهی، مرهم ها و پمادهای عطاری شروع به فعالیت نموده و به سمت توسعه محصولات بهداشتی سوق داده شد. برند پاراو برای کرم های تیوبی و برند صمیم برای کرم های کاسه ای و همچنین برند باشو برای شامپوها و صابون های گیاهی و برند رجینا برای کرم مرطوب کننده از سال 91 شروع به توسعه نمود.
گیاه گستر فجر
شرکت گیاه گستر فجر تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای پاراو، باشو، صمیم، رجینا می باشد. در کارخانه «گیاه گستر فجر» انواع محصولات مراقبت از پوست شامل کرم جوانه گندم، کرم بابونه، کرم بادام، کرم کالاندولا تولید می شود. شرکت گیاه گستر فجر با هدف تولید و توزیع روغن های گیاهی خالص، کرم های گیاهی، مرهم ها و پمادهای عطاری شروع به فعالیت نموده و به سمت توسعه محصولات بهداشتی سوق داده شد. برند پاراو برای کرم های تیوبی و برند صمیم برای کرم های کاسه ای و همچنین برند باشو برای شامپوها و صابون های گیاهی و برند رجینا برای کرم مرطوب کننده از سال 91 شروع به توسعه نمود.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت گیاه گستر فجر نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


پاراو از برندهای گیاه گستر فجر
عکس: پاراو از برندهای گیاه گستر فجر
آدرس اینترنتی سایت شرکت giahgostarefajr.comمی باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات اشاره نمود.

ebadi
دکتر عبادی گیاه گستر فجر
giahgostarefajr og
گیاه گستر فجر


• گیاه گستر فجر
راز جوانی


تخفیف 50 هزار تومانی به مناسبت سال نو، فقط تا 20 فروردین 97
450 هزار تومان به جای 500 هزار تومان
برای استفاده از تخفیف ثبت نام پیش هنگام، هرچه سریعتر اقدام کنید
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید