به دنبال تامین کننده سدیم کوکوئیل ایزوتیونات  

به دنبال تامین کننده سدیم کوکوئیل ایزوتیونات

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانییکی از دوستان با ارسال ایمیل زیر از من درخواست کمک نمود:


جناب اقای حسنانی، سایت شما را در اینترنت مطالعه کردم. اینجانب در واحد بازرگانی شرکت حباب کف طوس هستم و به دنبال ماده شیمیایی سدیم کوکوئیل ایزوتیونات میگردم، آیا شما در زمینه تامین این ماده در ایران اطلاعاتی دارید؟

پاسخ احسان حسنانی

شرکت های زیادی در زمینه واردات مواد اولیه محصولات آرایشی بهداشتی و تأمین این کالاها در حال حاضر در کشور فعال هستند. لیست این شرکت ها را می توانید در این صفحه مشاهده نمائید. علاوه بر این، می توان در سایت هایی مثل ایستگاه و ایران تجارت با جست و جو در نام مواد، شرکت مورد نظر را پیدا کرد. کتاب های دایرکتوری مشاغل و همچنین تبلیغات در مجلات آرایشی بهداشتی از دیگر منابعی هستند که مشخصات وارد کنندگان مواد اولیه صنایع آرایشی بهداشتی از جمله ماده مورد نظر شما در آن درج شده است.

aderma pain surgras isothionate, sodium salts of fatty acids
در پن آدرما از سدیم کوکوئیل ایزوتیونات به عنوان ماده پاک کننده اصلی استفاده شده است همانطور که در شکل با رنگ قرمز مشخص شده، در این پن ترکیبات صابونی مثل سدیم لورات، سدیم استئارات و سدیم میریستات دیده می شود.
Comforting & Revitalizing Foam   Ellaro
فوم الاروکامفورتینگ بدون صابون و بدون الکل است. حاوی بوتیلن گلایکول و کاپریلیل گلایکول است. از سورفکتانت هایی مثل سدیم لورت سولفات، کوکوبتائین و سدیم کوکوئیل ایزوتیونات در این فوم پاک کننده استفاده شده است.


• سدیم کوکوئیل ایزوتیونات

40cheragh2

کانال تلگرام اصلی

@hosnani1
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید