مبارزه با چین و چروک ها با تحریک الکتریکی پوست

روشهای مختلفی برای مبارزه با پیری پوست وجود دارد. یکی از روش های موجود، استفاده از کرم های ضدپیری یا ضدچین و چروک می باشد که با نام های تجاری گوناگون در دسترس هستند. این محصولات معمولاً با تحریک شیمیایی و بیولوژیکی پوست می توانند سرعت نوسازی سلول ها و یا سرعت تولید کلاژن و الاستین را افزایش داده و به این ترتیب با پیری پوست مقابله می کنند.
کرم های رک سوبلیم
اما روش جدیدی که کمپانی رک برای مقابله با پیری پوست، در محصولات ابتکاری جدیدش یعنی «سوبلیم انرژی» به کار برده، تحریک فیزیکی و الکتریکی پوست است. هدف از تحریک الکتریکی، تقویت سیگنال های ارتباط دهنده سلول های پوست است. ســلول های پوسـت با یکدیگر از طریق جـریان های الکتریکی خفیفی که به صورت طبیعی در پوسـت وجود دارند ارتباط برقرار می کنند. با افزایش سن، قدرت این جریان ها کمتر می شود. بنابراین، تقویت جریان های الکتریکی باعث حفظ و برقراری این ارتباطات سلولی می گردد. محصولات سوبلیم انرژی رک جریان الکتریکی خفیفی روی سطح پوست ایجاد می کنند که کمک کننده جریانهای الکتریکی طبیعی پوست است.

تکنولوژی E-PULSE

چگونه یک کرم می تواند جریان الکتریکی تولید کند؟

محصولات «سوبلیم انرژی» دو قلو هستند. یعنی هر محصول از دو کرم تشکیل شده و در دو تیوب جداگانه اما در کنار هم عرضه می شوند. هیچ یک از این کرم ها به تنهایی قادر به ایجاد جریان الکتریکی نیستند، اما وقتی همانند چسب دوقلو به یک میزان و در کنار هم به کار برده شوند (ابتدا کرم خاکستری رنگ استفاده شود، سپس کرم سفید رنگ روی کرم خاکستری رنگ مالیده شود) جریان الکتریکی برقرار می شود.
محصولات «سوبلیم انرژی» دو قلو هستند
کرم خاکستری رنگ (شماره 1) حاوی ریز ذره های زینک و مس است. در شیمی خوانده ایم که اگر پیل الکتروشیمیایی با الکترودهایی از جنس زینک و مس بسازیم، جریان الکتریکی خفیفی برقرار می شود. اما برای ساختن پیل الکتروشیمیایی علاوه بر الکترود به الکترولیت نیز نیاز داریم. کرم سفید رنگ (شماره 2) در اینجا نقش الکترولیت را بازی می کند. در واقع کرمهای دوقلوی سوبلیم انرژی رک، روی سطح پوست یک پیل الکتروشیمیایی تشکیل می دهد که الکترودهای آن را کرم خاکستری و الکترولیت آن را کرم سفید رنگ تشکیل می دهد. جریان نامحسوسی از انرژی که از این طریق تولید می شود، به آرامی از میان لایه های سطحی پوست عبور کرده و فرآیند طبیعی نوسازی سلول های پوست را تقویت می کند.
پیل الکتروشیمیایی

هر یک از محصولات سوبلیم انرژی رک از دو تیوب تشکیل شده است:

تیوب شماره 1- کنسانتره E-pulse

این تیوب حاوی کرم خاکستری رنگی است که در هنگام استفاده بی رنگ می شود. این کنسانتره حاوی میکرو ذرات فلزی زینک و مس است که در مرحله بعد فعال می شود. این ماده بسیار ملایم، نرم و ابریشمی است و فورا جذب پوست می شود.
تیوب شماره یک
Electrodes: Zinc powder, Copper powder Base: Cyclopentasiloxane, Dimethicone

تیوب شماره 2- فعال کننده

این تیوب حاوی کرم سفید رنگی است که باید روی کرم خاکستری مالیده شود. این کرم حاوی گلوکونات مس و گلوکونات زینک است که میکرو ذرات فلزی مس و زینک به کار رفته در کرم خاکستری رنگ را فعال می کند و موجب برقراری جریان الکتریکی روی سطح پوست می شود.
تیوب شماره دو
Electrolyte: Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate in Aqua

کرم دوقلوی ضدچروک سوبلیم انرژی روز

کرم سوبلیم انرژی روز از تکنولوژی ای-پالس برای تحریک الکتریکی پوست استفاده می کند. در اثر استفاده از این کرم دوقلو، جریان نامحسوسی از انرژی الکتریکی از لایه های سطحی پوست عبور کرده و پوست نوسازی می شود. این کرم حاوی فیلترهای UVA/UVB برای جلوگیری از پیری پوست در اثر مواجهه با نور می باشد.
کرم روز
اثرات ضدپیری محصول پس از اولین استفاده قابل مشاهده است. علاوه بر آن، در اثر استفاده روزانه و مداوم از این کرم دو قلو: - روز به روز ظاهر پوست بهبود یافته و جوانتر به نظر می رسد.
- چروکها و خطوط ریز به شکل قابل مشاهده ای کاهش می یابند.
- رنگ چهره کاملاً یکنواخت شده و ظاهر چهره درخشان تر و شاداب تر می شود.
- پوست صاف، نرم و محکم می شود
در نمودار شکل زیر درصد بهبودی پارامترهای مختلف زیبایی پوست پس از یک هفته و همچنین پس از 4 هفته استفاده از کرم دوقلوی سوبلیم انرژی روز نشان داده شده است.
اثربخشی کرم روز
استحکام پوست بافت پوست ظاهر چروکها قوام پوست روش مصرف: هر روز صبح، ابتدا کرم شماره 1 را روی صورت و گردن بمالید و کمی صبر کنید تا جذب شود. سپس کرم شماره 2 را روی صورت و گردن پخش کنید و ماساژ دهید. کرم شماره 1 و کرم شماره 2 باید به یک اندازه مورد استفاده قرار گیرد. این محصول برای همه نوع پوستی قابل استفاده است.
Key ingredients: Collagen enhancer (Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate), Elastin Enhancer (Ononis Spinosa Root Extract), Skin lifter (THPE = Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine), Light reflectors (Mica, CI 77891), UV filters (Homosalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene), Anti inflammation (Bisabolol), Moisturizer (Glycerin,Shea Butter), Anti-oxidant (Tocopherol, Tocopheryl Acetate)

کرم دوقلوی ضدچروک سوبلیم انرژی شب

کرم سوبلیم انرژی شب از تکنولوژی ای-پالس برای تحریک الکتریکی پوست استفاده می کند. در اثر استفاده از این کرم دوقلو، جریان نامحسوسی از انرژی الکتریکی از لایه های سطحی پوست عبور کرده و پوست نوسازی می شود. این کرم حاوی ترکیبات تغذیه کننده پوست می باشد.
کرم شب
اثرات ضدپیری محصول پس از اولین استفاده قابل مشاهده است. علاوه بر آن، در اثر استفاده روزانه و مداوم از این کرم دو قلو: - شب به شب ظاهر پوست بهبود یافته و جوانتر به نظر می رسد.
- چروکها و خطوط ریز به شکل قابل مشاهده ای کاهش می یابند و پوست صورت لیفت می شود
- رنگ چهره یکنواخت شده و لک های قهوه ای محو می گردند
- پوست رطوبت رسانی شده، صاف تر و سفت تر می شود
در نمودار شکل زیر درصد بهبودی پارامترهای مختلف زیبایی پوست پس از یک هفته و همچنین پس از 4 هفته استفاده از کرم دوقلوی سوبلیم انرژی شب نشان داده شده است.
اثر کرم شب
روش مصرف: هر روز عصر، ابتدا کرم شماره 1 را روی صورت و گردن بمالید و کمی صبر کنید تا جذب شود. سپس کرم شماره 2 را روی صورت و گردن پخش کنید و ماساژ دهید. کرم شماره 1 و کرم شماره 2 باید به یک اندازه مورد استفاده قرار گیرد. این محصول برای همه نوع پوستی قابل استفاده است.
Key ingredients: Collagen enhancer (Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate), Elastin Enhancer (Ononis Spinosa Root Extract), Skin lifter (THPE = Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine), Light reflectors (Mica, CI 77891), Anti-inflammation (Allantoin), Nourisher (Squalane, Glycerin,Shea Butter, Glycine Soja Protein), Anti-oxidant (Tocopheryl Acetate)

کرم دوقلوی ضدچروک سوبلیم انرژی دور چشم

کرم سوبلیم انرژی دور چشم از تکنولوژی ای-پالس برای تحریک الکتریکی پوست استفاده می کند. در اثر استفاده از این کرم دوقلو، جریان نامحسوسی از انرژی الکتریکی از لایه های سطحی پوست عبور کرده و پوست نوسازی می شود. اثرات ضدپیری محصول تنها سه ساعت پس از اولین استفاده قابل مشاهده است. علاوه بر آن، در اثر استفاده روزانه و مداوم از این کرم دو قلو:
کرم چشم
- آرامش چشم ها بیشتر شده و جوانتر به نظر می رسند.
- تیرگی ها محو شده و پف زیر چشم کاهش می یابد
- خطوط ریز، چروکها و چینهای ناحیه پنجه کلاغی کاهش می یابد
- پلک ها لیفت شده و پوست اطراف چشم سفت تر می شود
در نمودار شکل زیر درصد بهبودی پارامترهای مختلف زیبایی پوست پس از یک هفته و همچنین پس از 4 هفته استفاده از کرم دوقلوی سوبلیم انرژی دور چشم نشان داده شده است.
اثر کرم چشم
روش مصرف: هر روز صبح و/یا عصر در دو مرحله روی پلک ها و اطراف چشم مالیده شود مرحله 1- ابتدا کرم خاکستری (شماره 1) را روی پلک ها و اطراف چشم بمالید و کمی صبر کنید تا جذب شود. مرحله 2- سپس کرم سفید رنگ (شماره 2) را روی پلک ها و اطراف چشم پخش کنید و با ضربه های ملایم نوک انگشت ماساژ دهید. کرم شماره 1 و کرم شماره 2 باید به یک اندازه مورد استفاده قرار گیرد. این محصول برای همه نوع پوستی قابل استفاده است.
Key ingredients: Collagen enhancer (Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate), Elastin Enhancer (Ononis Spinosa Root Extract), Skin lifter (THPE = Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine), Light reflectors (Mica, CI 77891), Anti-inflammation (Ruscogenin, Neoruscogenin), Humectant (Glycerin)
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید