شرکت شهدآرا کاسپین تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای طلسم می باشد. در کارخانه «شهدآرا کاسپین » انواع محصولات مراقبت از مو شامل شامپو ضد ریزش، لوسیون ضد بو، لوسیون تقویت ابرو، لوسیون تقویت مو تولید می شود. شرکت شهدآرا کاسپین، تولید کنندۀ محصولات مراقبت از پوست و مو با نام طلسم در سال 1385 تأسیس شد. لوسیون گیاهی تقویت کنندۀ موی سر این شرکت با نام «طلسم» مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفت. کارخانۀ این شرکت در استان قزوین قرار گرفته و هفتاد و پنج درصد نیروهای این شرکت افراد متخصص هستند.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت شهدآرا کاسپین نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


کارخانه شهدآرا در قزوین
عکس: کارخانه شهدآرا در قزوینجایزه طلسم
عکس: جایزه طلسمآدرس اینترنتی سایت شرکت شهدآرا کاسپین telesmco.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات، آلبوم افتخارات، تیزر تبلیغاتی، امکان خرید آنلاین، فیلم مصاحبۀ آقای شجاعی مهر با آقای مهدی بختیاری، مدیرعامل شرکت شهدآرا کاسپین اشاره نمود.
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید