شرکت دکتر جهانگیر تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای پرمون می باشد. در کارخانه «دکتر جهانگیر» انواع محصولات مراقبت از مو شامل شامپوی بدن، شامپو، سرم مو، شامپو بچه، ژل کتیرا تولید می شود. شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر یک شرکت دانش بنیان با بیش از سی سال تجربه در تولید محصولات آرایشی بهداشتی می باشد. شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر در سال 1360 با نام لابراتوار دکتر جهانگیر در خرم آباد لرستان تأسیس شد. در سال 73 موفق به اخذ مجوز ساخت دارو گردید. افراد شاغل در این شرکت، مرتب در برنامه های کارآموزی علمی و عملی شرکت می کنند. نوآوری در محصولات با استفاده از مواد طبیعی و عصاره های گیاهی، یکی از رویکردهای نوآورانۀ شرکت دکتر جهانگیر است. واحد تحقیق و توسعۀ این شرکت دارای آزمایشگاه های فعال جهت آزمایشات فیزیکوشیمیایی، میکروبی، مواد اولیه و محصول و همچنین آزمایشگاه های کنترل کیفی به منظور تضمین کیفیت در کلیۀ مراحل تولید و همچنین آزمایشگاه های فرمولاسیون و تهیۀ محصولات آرایشی بهداشتی جدید است.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت دکتر جهانگیر نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.


دکتر حسین جهانگیر
عکس: دکتر حسین جهانگیر
شرکت دکتر جهانگیر با مدیریت آقای دکتر حسین جهانگیر عضو انجمن صنایع بهداشتی آرایشی ایران می باشد. آدرس: تهران - خیابان استاد نجات الهی خ شهید صارمی شرقی شماره 35 طبقه دوم تلفن: 88909075 88909126

آدرس اینترنتی سایت شرکت دکتر جهانگیر dr-jahangir.com می باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به اخبار و مقالات، لوح افتخارات، فرم استخدام، حضور اینستاگرام اشاره نمود.
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید