ehsan hosnani مترجم: احسان حُسنانی


guinot
گینو پاریس یک متخصص نام آشنای جهانی در زمینه توسعه و تولید محصولات زیبایی و مراقبت از پوست است. محصولات این شرکت تحت نامهای گینو Guinot ، ماریکور Mary Cohr، مسترکالر Master Colors و به صورت مستقیم به سالن های زیبایی فروخته می شود. محصولات این شرکت در هفتاد کشور و ۹۰۰۰ سالن زیبایی در دسترس است.
mary cohr
در سال ۱۹۳۰ یک مهندس شیمی به نام رنه گینو Rene Guinot ، این شرکت را پایه گذاری کرد. گینو کشف کرده بود که پاکسازی عمقی پوست، اثربخشی مواد مؤثر موجود در کرمهای مراقبت از پوست را افزایش می دهد و نفوذ آنها را عمیق تر می کند.
rene
گینو بیش از ۴۰ سال پیش توسط Rene در پاریس تاسیس شد.
Image source: gproducts.co.uk
در طی سالهای بعد، گینو فهرستی از ۵۵ ماده مؤثره برای انواع مختلف پوست جمع آوری کرد و از الکتریسیته به عنوان ابزاری برای افزایش اثر این مواد استفاده نمود. نوآوری های او توسط همسرش در سالن زیبایی خود در پاریس استفاده می شد. در سال ۱۹۶۰، فرمولاسیون های گینو، توجه دیگر سالن ها و مراکز آبدرمانی پاریس را به خود جلب نمود. در پاسخ به این نیاز روزافزون، گینو شرکت خود را در حومه پاریس تأسیس کرد و با تعداد اندکی پرسنل و با شبکه ای از ۲۲ سالن زیبایی، شروع به کار نمود. گینو فرمولاسیون های جدیدی را توسعه داد و شروع به استفاده از تکنیک یونیزاسیون نمود. در سال ۱۹۶۵ گینو اولین موفقیت خود را در استفاده از تکنیک کاتیودرمی (هیدرودرمی) به دست آورد. در این تکنیک ۹۰ دقیقه ای پوست ابتدا با تکنیک یونیزاسیون پاکسازی شده، سپس با کمک الکترودهای غلطکی ماده ژل مانندی روی پوست پخش می شود. گینو ادعا می کند که الکترودها باعث نفوذ عمیق تر مواد مؤثره به پوست می شوند و از تکنیک های قدیمی ماساژ مؤثرتر هستند. در مرحله بعدی، لایه ای از گازاستریل که از داخل آن جریان الکتریسیته عبور می کند روی پوست صورت قرار داده می شود تا اکسیژن رسانی به سلول های پوست تقویت شود. در مرحله آخر با استفاده از تکنیک های قدیمی ماساژ، کرمها و ژلهای مختلفی روی پوست ماساژ داده می شود.


1930 : رنه گینو یک روش جدید برای مراقبت از پوست بر مبنای پاکسازی عمقی ابداع کرد.
1963 : گینو شرکت خود را تأسیس کرد و شروع به سرویس دهی به سالن های پاریس نمود.
1972 : Jean-Daniel Mondin کمپانی گینو را خریداری نموده و شبکه تولید و توزیع آن را توسعه داد.
1977 : برند Mary Cohr به بازار عرضه شد.
1990 : توسعه بین المللی گینو آغاز شد و در سرتاسر دنیا شبکه های توزیع تأسیس شد.
1993 : یک کارخانه تولیدی در شهر Melun با مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع شروع به بهره برداری نمود.
1998 : گینو یک دپارتمان تحقیق و توسعه اختصاصی راه اندازی نمود.
2000 : مؤسسه های آبدرمانی گینوی پاریس راه اندازی شد.
2001 : برند Master Colors معرفی شد و آروماتراپی با اسانس های روغنی در دستور کار برند ماریکور قرار گرفت.
2003 : کارخانه Melun به ۳۰۰۰۰ متر مربع توسعه یافت.
2005 : روش های لیفتینگ هیدرودرمیک و تکنی اسپا معرفی شدند.
2006 : گینو یک ماده مؤثره فعال به نام Dermostimulines را در محصولاتش به کار گرفت.

منابع

referenceforbusiness
gproducts
beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید