معرفی برند شرکت آبی دریا 

معرفی برند شرکت آبی دریا

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


چکیده: برندهای اروند و آژینه در کارخانه آبی دریای سپاهان تولید می شوند.
شرکت آبی دریای سپاهان تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی با برندهای اروند، آژینه می باشد. در کارخانه «آبی دریای سپاهان » انواع محصولات شوینده، کرم شامل مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، اوسرین، کرم پایه، وازلین بهداشتی تولید می شود. درابتدا محصولات این کارخانه منحصر به تولید اوسرین، کرم پایه، کرم مرطوب کننده ی پوست و وازلین بود. ازسال 1384 تولید شوینده های دست و ظرف آغاز شد و سپس به فرمولاسیون بدون فرمالین (برای سازگاری با پوست های حساس) ارتقا داده شد. اخیرا انواع کرم های مرطوب کننده شامل کرم های موم زنبورعسل، جوانه گندم، آلوئه ورا، ویتامین A و E نیز دراین شرکت تولید میشود.
توجه: این وبسایت، وب سایت رسمی شرکت آبی دریای سپاهان نیست. اطلاعات این صفحه توسط احسان حسنانی و با استفاده از سایت اصلی آن شرکت و همچنین اطلاعات منتشر شده سایت وزارت بهداشت جمع آوری شده است.
آدرس اینترنتی سایت شرکت abidarya.irمی باشد. از امکانات سایت این شرکت می توان به معرفی محصولات اشاره نمود.


مطلب قبلی: صحت

مطلب بعدی: دلتا دارو

7600

نظر شما هر چه باشد، بدون نیاز به تائید، در سایت درج خواهد شد.

درج نام اختیاری است


درج آدرس ایمیل ضروری نیست، اما پُلی برای ارتباط با شما ایجاد می کند.


در صورت تمایل می توانید آدرس وب سایت یا وبلاگ خود را بدون http
در کادر زیر وارد کنید تا نام شما به صورت لینک دار نمایش داده شود.لطفاً عبارتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید را در کادر مقابل وارد نمایید:
اولین دیدگاه را شما ثبت کنید.
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریددرصورتی که این مطلب برای شما مفید است با کلیک روی لینک زیر آن را حمایت و توصیه کنید