تاریخچه موستلا

موستلا در سال ۱۹۵۰ تاسیس شد. در آن زمان برای بهداشت کودک چیزی به جز صابون وجود نداشت و صابون های آن دوران بسیار ناملایم و خشک کننده بودند. آن موقع، مادرها مجبور بودند بعد از هر بار تعویض پوشک و شستن پای نوزادشان، از تالک و روغن بادام استفاده کنند. تا اینکه اولین محصول موستلا که امولسیونی بود از مواد پاک کننده ملایم و نرم کننده پوست، در سال ۱۹۵۰ ساخته و روانه بازار شد.
لوگوی موستلا
پیشرفت های علمی و به روز شدن مداوم فرمولاسیون های موستلا از همان دوران آغازشد و تا به امروز با رشد چشمگیری ادامه داشته است. امروزه موستلا با برخورداری از بیش از ۴۰ محصول مختلف به عنوان یک متخصص تمام عیار مراقبت از پوست و برند شماره یک اروپا شهرت جهانی دارد.

تقسیم بندی محصولات موستلا

موستلا ۹ ماه (Mustela 9 Months):

اولین خانواده کامل محصولات مراقبت از پوست که به بطور اختصاصی و با در نظر گرفتن تغییرات پوست در دوران بارداری و پس از برای آماده سازی و مراقبت از پوست در این دوران طراحی و ساخته شده اند.

موستلا® ب ب (Mustela Be Be):

پاک سازی، استحمام، تعویض پوشک و مراقبت از پوست ظریف نوزادان، اطفال و کودکان

موستلا ®درمو-پدیاتریک (Mustela Dermo-Pediatrics):

موستلا با تکیه بر تجربه و دانش تخصصی اش در زمینه مراقبت از پوست، خانواده محصولات درمو پدیاتریک را برای رفع مشکلات پوستی مختلف نوزادان، اطفال و کودکان، ابداع کرده است. .
گیاهان درمو پدیاتریک موستلا
موستلا مشکلات شایع پوستی در نوزادان، اطفال و کودکان را به دو دسته کلی تقسیم بندی می کند:

مشکلات پوستی مزمن

این نوع مشکلات معمولا زمینه ژنتیکی دارند.
• پوست کم تحمل و بسیار حساس این نوع پوست نسبت به عوامل محرک معمولی که توسط پوست های نرمال خیلی راحت تحمل می شوند، به شدت عکس العمل نشان می دهد.

• پوست بسیارخشک و مایل به آتوپیک مقدار چربی در این نوع پوست بسیار کم بوده و پوست مدام دچار قرمزی و سوزش می شود.

مشکلات پوستی گذرا

ادرار سوختگی: در اثر تماس پوست پای نوزاد با ادرار و مدفوع در محیط بسته پوشک ایجاد می شود. این مشکل در اثر سایش تشدید می شود.
شوره های چسبناک سر : به علت ترشح بیش از حد چربی (سبوم) از پوست سر نوزاد ایجاد می شود.
آسیب دیدگی پوست: خارش پوست نواحی گردن، پشت گوش و چین های پوستی در اثر عوامل محیطی (باد، سرما، گرما و رطوبت)، خشکی زدگی های دور دهان در اثر لیس زدن مداوم لب ها و ترشح بیش از حد بزاق که در اثر مکیدن شست و پستانک تشدید می شود، عفونی شدن بثورات آبله مرغان و عفونی شدن جای نیش پشه از عوامل آسیب دیدگی پوست نوزاد هستند

موستلا مراقبت از پوست در برابر آفتاب ( Mustela Sun Protection):

beauty12

برای اطلاع از سرفصل های پکیج آموزشی، کلمه اسکین تراپی را با واتسپ به شماره 09101971690 بفرستید یا روی لینک اسکین تراپی کلیک کنید و اینترنتی خرید کنید
مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذارید